19.05 mecz Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz

W związku z meczem 1. ligi pomiędzy Arką Gdynia a Sandecją Nowy Sącz, który odbędzie się w środę 19 maja br. o godz. 17:40 na Stadionie Miejskim w Gdyni przy ul. Olimpijskiej 5, przewidywane są następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • ok. 3 godziny przed meczem zamknięta zostanie ulica Olimpijska,
  • ok. 2 godzin przed meczem wyłączona z ruchu zostanie ul. Małokacka (od skrzyżowania z ul. Konwaliową na Witominie w kierunku Redłowa) oraz fragment ul. Stryjskiej (od skrzyżowania z ul. Halicką w stronę Witomina).

Objazd możliwy będzie ciągami ulic:
– Rolnicza, Kielecka, Droga Gdyńska/al. Zwycięstwa
lub
– Chwarznieńska, Obwodnica Trójmiasta, Chwaszczyńska i Wielkopolska.

W rejonie stadionu będzie można zaparkować na parkingu przy ul. Górskiego lub na zamkniętym dla ruchu odcinku ul. Małokackiej (wjazd i wyjazd z ul. Małokackiej wyłącznie od strony Witomina)

Uwaga: część parkingu przy ul.Górskiego jest zajęta na potrzeby punktów drive- thru szczepień i badań Covid- 19. Z ruchu wyłączona jest również część drogi przebiegającej wokół Hali Widowisko-Sportowej Gdynia Arena.

Ruch pojazdów na ulicach Małokackiej, Stryjskiej i Olimpijskiej zostanie przywrócony w ciągu około pół godziny po meczu.

Ze względu na wymogi zachowania bezpieczeństwa i porządku publicznego prosimy wszystkich kibiców o stosowanie się do wskazań służb biorących udział w zabezpieczeniu meczu.

 

 

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze: