27.04 rusza kolejny etap prac na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Legionów

Informujemy, że w poniedziałek 27 kwietnia br. rozpocznie się kolejny etap przebudowy skrzyżowania al. Piłsudskiego z ul. Legionów. Tego dnia około godz. 7:00 zostanie zamknięty wlot ul. Legionów na al. Piłsudskiego od strony Wzgórza Maksymiliana, a otwarty zostanie wlot od strony Kamiennej Góry.

Zamknięty wlot ul. Legionów w kierunku Kamiennej Góry będzie można objechać przez ulice Ujejskiego (ewentualnie Partyzantów) i Tetmajera.  Objazd w kierunku Wzgórza Maksymiliana prowadzony będzie przez ul. Kopernika.

Wyprzedzająco w sobotę 25 kwietnia br. na odcinku ul. Ujejskiego (od ul. Legionów do ul. Tetmajera) zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu – tą ulicą będzie poprowadzony objazd dla komunikacji miejskiej.  Na tym odcinku będzie obowiązywał jednostronny zakaz zatrzymywania się.

Dodatkowo na odcinku ul. Partyzantów pomiędzy ulicami Legionów i Tetmajera zostanie wprowadzony jednostronny zakaz postoju. Dodatkowy zakaz zatrzymywania się będzie obowiązywał na ul. Tetmajera pomiędzy ulicami Pola i Partyzantów.

Na al. Piłsudskiego nadal będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

Prace na skrzyżowaniu mają być prowadzone do końca czerwca br.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze:

Close Menu