Aktualizacja: 14-17.05 zawężenie jezdni na Obwodnicy

Informujemy, że od godziny 6:00 dnia 14 maja do godziny 6:00 dnia 17 maja ruch na kilometrowym odcinku Obwodnicy Trójmiasta pomiędzy węzłem Gdynia Wielki Kack a węzłem Gdynia Chwarzno będzie prowadzony jedną jezdnią po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Następnie do godz. 6:00 dnia 18 maja ruch będzie prowadzony dwoma pasami w kierunku Gdańska i jednym pasem w kierunku ul. Morskiej.

Roboty przygotowawcze w tym miejscu rozpoczną się 13 maja o godzinie 21:00 i będą wiązać się ze zwężeniem obu jezdni do jednego pasa ruchu.

W związku z utrudnieniami na Obwodnicy Trójmiasta należy liczyć się ze wzrostem natężenia ruchu na trasie pomiędzy Gdynią a Gdańskiem na ciągu ulic Morska- Śląska- al. Zwycięstwa / Droga Gdyńska. Należy liczyć się również z zatorami na ulicach Chwarznieńskiej i Chwaszczyńskiej w rejonie węzłów z Obwodnicą Trójmiasta.

Szczegóły dotyczące robót znajdują się na: http://s6szemud-gdynia.pl/aktualnosci

Dodatkowa zmiana: Ruch dwoma pasami w kierunku Gdańska zostanie przywrócony 17 maja (poniedziałek) o godzinie 6:00. Dwoma pasami w obu kierunkach będzie można jechać od godz. 6:00 dnia 18 maja (wtorek).

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze:

Close Menu