Otwarta sesja treningowa reprezentacji Irlandii - zmiany w organizacji ruchu
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

znak3

Informujemy, że w dniu 05 czerwca br. w związku z odbywającą się na Stadionie Piłkarskim w Gdyni otwartą sesją treningową reprezentacji Irlandii w piłce nożnej, przy ul..Olimpijskiej 5/9 przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu drogowego:

  • przed rozpoczęciem treningu, około godz.1400, wyłączona z ruchu kołowego zostanie strefa obejmująca ulice: Olimpijską, część Sportowej (od skrzyżowania z K. Górskiego w stronę Olimpijskiej) i Wileńskiej (od zjazdu na parking przy Hali Sportowo – Widowiskowej w kierunku skrzyżowania z Olimpijską) – w strefie tej obowiązywać będzie ruch pieszy,
  • o godzinie 1500 ruch zostanie wstrzymany również na ul. Małokackiej (od skrzyżowania z ul. Konwaliową na Witominie w kierunku Redłowa) i fragmencie ul. Stryjskiej (od skrzyżowania z ul. Halicką w stronę Witomina) – w rezultacie nie będzie możliwości przejazdu w relacji: Witomino – Redłowo/Mały Kack i Redłowo/Mały Kack - Witomino. Na czas wprowadzanych zmian (tj. około czterech - pięciu godzin), kierowców prosimy o jazdę w ww. relacjach przy wykorzystaniu tras alternatywnych, a więc:

                 -ul. Rolniczą, Kielecką, Drogą Gdyńską/Al. Zwycięstwa lub

                 -ul. Chwarznieńską, Obwodnicą Trójmiasta, ul. Chwaszczyńską i Wielkopolską.

mapka_irlandia

            Wszystkie osoby planujące wziąć udział we wspólnym kibicowaniu reprezentacji Irlandii zachęcamy do korzystania z usług Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni oraz PKP Szybkiej Kolei Miejskiej. Ze względu na zamknięcie dla ruchu kołowego strefy ulic: Olimpijskiej wraz z fragmentami ul. Sportowej i Wileńskiej, a także brak możliwości wjazdu do ww. strefy od strony skrzyżowania ul. Stryjskiej z ul. Halicką, łatwą i wygodną alternatywą będzie możliwość dojścia ul. Olimpijską od strony północnej oraz Stryjską od stacji SKM Gdynia Redłowo wprost do głównego wejścia na Stadion. Bramy stadionu będą otwarte od godziny 14:00.

            Kibiców zamierzających dotrzeć na trening własnymi samochodami prosimy o korzystanie z parkingów zlokalizowanych pomiędzy Halą Sportowo-Widowiskową a Centrum Handlowym Wzgórze oraz strefy przeznaczonej postój pojazdów na zamkniętej ul. Małokackiej.

            Dotarcie samochodem do strefy postoju na ul. Małokackiej będzie możliwe tylko od strony Witomina (jadąc ulicą Rolniczą lub Chwarznieńską albo Wielkokacką aż do skrzyżowania z ulicą Małokacką i dalej, tą ostatnią, w stronę Redłowa). Nie będzie jednak możliwości przejazdu od strony Witomina w bezpośrednie sąsiedztwo Stadionu, tj. na ulicę Olimpijską i Stryjską.

            Po zakończonym treningu wyjazd z obszaru tymczasowo zamkniętej ul. Małokackiej możliwy będzie wyłącznie w stronę skrzyżowania ulic: Małokackiej, Rolniczej, Chwarznieńskiej i Wielkokackiej. Nieograniczony ruch pojazdów na ulicach: Małokackiej, Stryjskiej, Olimpijskiej, Sportowej i Wileńskiej zostanie przywrócony w ciągu około godziny po skończonej sesji.

            Jednocześnie ze względu na wymogi bezpieczeństwa i porządku publicznego, wszystkich miłośników piłki nożnej prosimy o stosowanie się do wskazań biorących udział w zabezpieczeniu imprezy funkcjonariuszy Policji, Straży Miejskiej i służb porządkowych organizatora.

<- Powrót