Zmiana organizacji ruchu - okolice stadionu przy ul. Olimpijskiej
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

znak3

Informujemy, że w dniu 31 lipca 2012 r. (wtorek)  w związku z zaplanowanym na godz. 1900 meczem, rozgrywanym w ramach turnieju o Puchar Polski pomiędzy Arką Gdynia a  Olimpią Elbląg na Stadionie Piłkarskim w Gdyni  przy  ul. Olimpijskiej 5/9 przewidywane są następujące zmiany w.dotychczasowej organizacji ruchu drogowego:

•    na około 3h przed rozpoczęciem meczu wyłączona z ruchu kołowego zostanie strefa obejmująca ulice: Olimpijską, część Sportowej (od skrzyżowania z K. Górskiego w stronę Olimpijskiej) i Wileńskiej (od zjazdu na parking przy Hali Sportowo – Widowiskowej w kierunku skrzyżowania z Olimpijską) – w strefie tej obowiązywać będzie ruch pieszy,
•     2 h przed meczem wyłączona z ruchu zostanie również ul. Małokacka (od skrzyżowania z ul. Konwaliową na Witominie w kierunku Redłowa) i fragment ul. Stryjskiej (od skrzyżowania z ul. Halicką w stronę Witomina) – w_rezultacie nie będzie możliwości przejazdu w relacji: Witomino – Redłowo/Mały Kack i Redłowo/Mały Kack - Witomino. Na czas wprowadzanych zmian (tj. około czterech - pięciu godzin), kierowców prosimy o jazdę w ww. relacjach przy wykorzystaniu tras alternatywnych, a więc:

        -ul. Rolniczą, Kielecką, Drogą Gdyńską/Al. Zwycięstwa lub
        -ul. Chwarznieńską, Obwodnicą Trójmiasta, ul. Chwaszczyńską i Wielkopolską.
       

Kibiców zamierzających dotrzeć na mecz własnymi samochodami prosimy o korzystanie z parkingów zlokalizowanych pomiędzy Halą Sportowo-Widowiskową a Centrum Handlowym Wzgórze oraz strefy przeznaczonej na potrzeby postoju pojazdów na zamkniętej  ul. Małokackiej.
   
Dotarcie samochodem do strefy postoju na ul. Małokackiej będzie możliwe tylko od strony Witomina (jadąc ulicą Rolniczą lub Chwarznieńską albo Wielkokacką  aż do skrzyżowania z ulicą Małokacką i dalej, tą ostatnią, w stronę Redłowa). Nie będzie jednak możliwości przejazdu od strony Witomina w bezpośrednie sąsiedztwo Stadionu, tj. na ulicę Olimpijską i Stryjską.
    
Po zakończonym meczu wyjazd z obszaru tymczasowo zamkniętej ul. Małokackiej możliwy będzie wyłącznie w stronę skrzyżowania ulic: Małokackiej, Rolniczej,  Chwarznieńskiej i Wielkokackiej.

Swobodny ruch pojazdów na ulicach: Małokackiej, Stryjskiej, Olimpijskiej, Sportowej i Wileńskiej zostanie przywrócony w ciągu około godziny po skończonym meczu. Jednocześnie ze względu na wymogi bezpieczeństwa i porządku publicznego, wszystkich kibiców prosimy o stosowanie się do wskazań biorących udział w zabezpieczeniu imprezy  funkcjonariuszy Policji, Straży Miejskiej i służb porządkowych organizatora.

<- Powrót