Ograniczenie ruchu na ul. Płk. Dąbka
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

znak2

 * aktualizacja godz. 11:57, 14 marca 2012

Zarząd Dróg i Zieleni informuje, że w wyniku awarii kanalizacji deszczowej, od dnia 13 marca nastąpiły utrudnienia w ruchu na ul. Płk. Dąbka. Na jezdni w rejonie skrzyżowania z wjazdem do nowo powstałego w gminie Kosakowo centrum handlowego nastąpiło zapadnięcie, które zostało natychmiast zabezpieczone, a ruch samochodów ograniczony.

Awaria powstała wskutek uszkodzenia studni rewizyjnej na sieci kanalizacji deszczowej, najprawdopodobniej podczas wcześniej prowadzonych tu prac związanych z układaniem pod nawierzchnią jezdni kabli energetycznych. Od godzin rannych w środę 14 marca prowadzone są prace w celu usunięcia awarii. Termin zakończenia prac możliwy będzie do określenia po dokładnym ustaleniu ich niezbędnego zakresu. Jednocześnie ZDiZ będzie prowadził postępowanie wyjaśniające celem ustalenia sprawcy awarii.

Za utrudnienia w ruchu powstałe w rejonie ul. Płk. Dąbka i okolicy przepraszamy wszystkich kierowców i pasażerów korzystających z komunikacji publicznej.

----------

W nawiązaniu do powyższego komunikatu ZDiZ Gdynia informuje, że prace przy usuwaniu awarii zakończone zostaną 16 marca, natomiast jezdnia przywrócona zostanie do normalnego ruchu w dniu 17_marca br.

<- Powrót