Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Uprzejmie informujemy, że na ul. Chwarznieńskiej, odcinek od ul. Mokrej do ronda (przy sklepie "Biedronka') w dniach 15.05-06.08.2017 będzie odbywać się po prawej stronie w kierunku centrum budowa ciągu pieszo rowerowego. W związku z powyższym będzie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu jednego pasa podczas prowadzonych prac tj. w godzinach 7:00 - 16:00. Wówczas ruch będzie odbywał się wahadłowo.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy, że w dniu 15 maja tj. poniedziałek w godzinach porannych rozpocznie się przebudowa jezdni w ciągu al. Zwycięstwa, kierunek Centrum na odcinku od skrzyżowania z ul. Szyprów do skrzyżowania z ul. Cyprysową. W trakcie prowadzonych prac ruch odbywać będzie się jednym pasem. Na wysokości prowadzonych robót w godzinach 9.00 – 14.00 zajęty będzie również lewy pas jezdni kierunek Sopot. Planowane prace prowadzone będą do końca czerwca br.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 12.04 - 30.11.2017r. będą prowadzone prace związane z rewitalizacją ulic Komierowskiego, Opata Hackiego, Zamenhoffa i Św. Mikołaja. Podczas prac będzie wprowadzana tymczasowa organizacja ruchu, o której będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Do odwołania zamknięta została ulica Henryka Sienkiewicza. Wstrzymany został również ruch pieszy. Na miejscu nad bezpieczeństwem czuwa Straż Miejska i Policja, które kierują także ruchem. Środki bezpieczeństwa są konieczne po tym jak w czwartek wieczorem 23 lutego 2017 r. osunęła się skarpa na dom stojący przy ul. Sędzickiego 22. Piętnastu mieszkańców zostało ewakuowanych. Część z nich spędziła noc u rodziny, pozostałym miasto zapewniło noclegi w hotelu. O tym, kiedy mieszkańcy będą mogli powrócić do swoich domów zdecyduje Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Ul. H. Sienkiewicza ma częściowo uszkodzoną nawierzchnię, co może być niebezpieczne dla poruszających się nią samochodów. Stąd decyzja o jej zamknięciu do odwołania.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót