43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Zarząd Dróg i Zieleni informuje, że w związku z organizowanym przez Gdynię oraz Pomorską Fundację Filmową w Gdyni 43. Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przewidywane są następujące zmiany w organizacji ruchu:

  1. od 15 września do 23 września całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów będzie ulica Danuty Baduszkowej. W wyżej wymienionym okresie dla dwukierunkowego ruchu zostanie udostępniony dotychczas jednokierunkowy odcinek ulic Armii Krajowej i Zawiszy Czarnego między parkingiem a Teatrem Muzycznym;
  2. w dniu 17 września w godz. 21:00-21:30, z okazji zaplanowanej gali rozpoczęcia festiwalu nastąpi wstrzymanie ruchu na ul. Armii Krajowej (odcinek pomiędzy Świętojańską a Zawiszy Czarnego);
  3. w dniu 22 września w godz. 13:00-20:00 z uwagi na uroczystą galę rozdania nagród Festiwalu zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice: Armii Krajowej na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Zawiszy Czarnego (z zachowaniem obsługi komunikacyjnej ul. Józefa Wybickiego i Placu Grunwaldzkiego), Zawiszy Czarnego, Karola Olgierda Borchardta. Ponowne, chwilowe wstrzymanie ruchu na ul. Armii Krajowej (odcinek pomiędzy Świętojańską a Zawiszy Czarnego) zaplanowane zostało około godz. 21:30-22:00.

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie swoich planów do zmienionej organizacji ruchu oraz podporządkowanie się poleceniom wydawanym przez funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej.

<- Powrót