Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

W sobotę i niedzielę, 16 i 17 lutego br., ulicami Gdyni przebiegną zawodnicy rywalizujący w imprezie sportowej pn. „Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim”. W związku z powyższym, w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przewidywane są zmiany.

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni uprzejmie informuje, że w dniach 12-15.02.2019r., w ul. Hutniczej na długości 15m będzie wyłączony z ruchu prawoskręt przed ul. Pucką, kierunek centrum. Prace będą prowadzone z uwagi na awarię kanalizacji deszczowej.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

W związku z obchodami 93. rocznicy nadania Gdyni praw miejskich w dniu 10.02.2019 r. (niedziela), w godzinach 11.45-12.45 nastąpi wstrzymanie ruchu na ulicach:
- Żeromskiego (odcinek od ul. Pułaskiego do Skweru Kościuszki),
- Skwer Kościuszki (odcinek od ul. Świętojańskiej do ul. Waszyngtona).
Ruchem na miejscu kierować będą funkcjonariusze Policji.

Informujemy, że w dniu 09.02.2019r.  w godzinach 7:00-18:00, w  ulic 10-go Lutego, na wysokości ulicy Abrahama będzie zamknięty prawy pas ruchu kierunek Skwer Kościuszki. Ww. miejscu będą prowadzone prace związane z przebudową kanalizacji deszczowej.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji robót.

Informujemy, że w dniu 11.02.2019 rozpoczną się prace na skrzyżowaniu ulic Unruga - Pucka -  Czernickiego - Złota. Celem tych prac będzie reorganizacja ruchu na skrzyżowaniu. Wstępny termin ich zakończenia został wyznaczony na dzień 16.02.  Efektem  podjętych prac będzie tymczasowe rondo jednopasowe.  Rozwiązanie to ma służyć usprawnieniu ruchu na trasie objazdowej przebudowywanego skrzyżowania ulic  płk. Dąbka - Kwiatkowskiego. Wprowadzenie ruchu okrężnego ma przysłużyć się przede wszystkim poprawieniu warunków ruchu na wlocie ul. Unruga.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w dniu 15 lutego (piątek) na ul. Ujejskiego (odcinek pomiędzy ulicami Reja i Legionów) nastąpi zmiana w organizacji ruchu. Obowiązujący obecnie w tym miejscu zakaz postoju pojazdów będzie od tego dnia dotyczył strony ulicy o numeracji parzystej. Postój pojazdów dopuszczony będzie po prawej stronie jezdni w kierunku ul. Legionów.

Zarząd Dróg i Zieleni uprzejmie informuje, że w dniach 08/09.02.2019 w godzinach 19:00-5:00 i w dniach 09/10.02.2019 w godzinach 23:00-05:00 nastąpi zamknięcie części skrzyżowania ulic Kontenerowej/J. Wiśniewskiego. Zamknięciu ulegnie zjazd z łącznic zjazdowych z Estakady Kwiatkowskiego od strony ul. Unruga i od strony Obwodnicy Trójmiasta. Objazd do Terminala Kontenerowego oraz bazy promowej poprowadzony zostanie z Estakady Kwiatkowskiego od strony Obwodnicy Trójmiasta poprzez łącznicę zjazdową na ul. Wiśniewskiego oraz odcinkiem ul. Wiśniewskiego równoległym do Estakady Kwiatkowskiego. Od strony ul. Unruga objazd przebiega przez ul. Hutniczą gdzie należy zawrócić i ponownie wjechać na Est. Kwiatkowskiego i dalej przez ul. Wiśniewskiego. Ww. zamknięcia ul. Kontenerowej są wynikiem transportu ładunku nadgabarytowego.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni uprzejmie informuje, że w ulicy Kalksztajnów, w dniach 05-08.02.2019 na odcinku Komandorska-Morska będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy, w kierunku ulicy Komandorskiej. Pas w kierunku ulicy Morskiej na ww. odcinku ul. Kalkstajnów będzie wyłączony dla ruchu. Zmiana organizacji ruchu związana jest z przebudową kanalizacji deszczowej na skrzyżowaniu ul. Morskiej z ul. Kalkstajnów.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Rozszerzenie strefy ograniczonej prędkości Tempo 30, montaż progów zwalniających na ul. Beniowskiego czy wyniesienie dwóch przejść dla pieszych na ul. Kapitańskiej. Między innymi takie zmiany czekają nas w tym roku na Grabówku. Jest to efekt przeprowadzonych w listopadzie i grudniu 2017 r. konsultacji społecznych „Porozmawiajmy o organizacji ruchu na ul. Beniowskiego i na ul. Kapitańskiej".

Więcej…

Informujemy, że od dnia 14.01.2019 r. nastąpi zamknięcie ul. Węglowej na odcinku od ul. Portowej do posesji nr 20. Objazd poprowadzono ul. Wendy i ul. Chrzanowskiego. Zamknięcie ulicy planowane jest na okres ok. 6 tygodni.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 7 stycznia (poniedziałek) 2019r. nastąpi zmiana organizacji ruchu w ulicy Płk.Dąbka polegająca na zamknięciu pasa prawoskrętu z ul.Płk.Dąbka w ul.Kwiatkowskiego. Na ul.Płk.Dąbka zostanie zachowany ruch po jednym pasie w każdym kierunku.


Prace potrwają około dwóch miesięcy.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27.11.2018 - 14.06.2019r. w ulicy Abrahama na odcinku od ul. 10-go Lutego do ul. S. Batorego będą prowadzone prace związane z budową strefy przyjaznej pieszym "Woonerf". Podczas robót z uwagi na przebudowę sieci podziemnych i prace drogowe będą zamykane kolejno jezdnie i chodniki.

Wszystkich mieszkańców prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, w imieniu Gminy wykonuje obowiązki dotyczące utrzymania zimowego dróg publicznych i dróg wewnętrznych gminnych (jezdni, chodników, dróg rowerowych) oraz innych ciągów komunikacyjnych np. na terenach zielonych. Bezpośrednia realizacja zadań związanych z utrzymaniem zimowym miasta zlecana jest zewnętrznym firmom wybranym w wyniku przetargów.

Więcej…

Dnia 01.10.2018 rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ul. płk. Dąbka w rejonie skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego. Przez pierwszy tydzień prace będą prowadzone poza jezdnią. Od dnia 08.10.2018 jezdnia ul. Dąbka na odcinku pomiędzy ulicami Andersa (Kosakowo) i Maciejewicza zostanie zawężona- ruch prowadzony będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Pierwszy etap robót potrwa około półtora miesiąca. W drugim etapie zakres prowadzonych na jezdni ul. płk. Dąbka prac zostanie rozszerzony do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego, na którym zajęty będzie wydzielony pas do skrętu w prawo.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót