Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Uprzejmie informujemy, że w ulicy Morskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Mireckiego kontynuowane są prace związane z budową BUS PASA:
- do 25.05.2018r.  zajęta będzie prawa strona jezdni w kierunku Centrum Gdyni,
- od 25.05 – 13.06.2018r. zajęta będzie lewa strona jezdni w kierunku Centrum Gdyni.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 21.05-18.06.2018r. będzie prowadzony remont dylatacji na łącznicy wjazdowej z ul. Adm. J. Unruga kierunek Centrum. Podczas prowadzonych prac będzie zajęty kolejno jeden pas ruchu.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 18.05.2018 w godzinach 9:00 - 13:00 na jedni ulicy Warszawskiej od ul. Nowogrodzkiej wraz z skrzyżowaniem w kierunku ul. Witomińskiej  (dł. około 100mb) będzie usuwana warstwa ścieralna. W dniu 19.05.2018 od godziny 6:00 do godziny 15:00 będzie układana warstwa ścieralna. Ruch na wysokości prowadzonych prac wzdłuż ul. Warszawskiej będzie odbywał się wahadłowo. W trakcie prac wjazd na ul. Nowogrodzką będzie poprowadzony przez  ul. Zjazdową - Pomorską. 
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu

Uprzejmie informujemy, że w dniu 18.05.2018 od godziny 18:00 na Alei Zwycięstwa odcinek Orłowska - Przebendowskich lewy pas ruchu w kierunku Sopotu i prawy pas odcinek Popiela - Orłowska prawy pas ruchu kierunek Centrum będzie usuwana warstwa ścieralna asfaltu. W dniu 19.05.2018 od godziny 6:00 do godziny 13:00 będzie układana nowa warstwa ścieralna na ww. kierunkach.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy, że w sobotę, tj. w dniu 19.05.2018 r. w związku z zaplanowanym meczem ekstraklasy na Stadionie Piłkarskim w Gdyni przy ul. Olimpijskiej (mecz rozgrywany pomiędzy Arką Gdynia a Śląskiem Wrocław o godz. 18.00) przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej, stałej organizacji ruchu drogowego:

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni uprzejmie informuje, że z uwagi na imprezę masową „Żagle Wolności” z okazji uroczystej inauguracji Rejsu Niepodległości dookoła świata, w który wyruszy Dar Młodzieży od 18.05 godz. 6:00 do 20.05 br. godz. 15:00 wyłączony zostanie parking przy Oceanarium oraz część Alei Jana Pawła II (odcinek od restauracji Róża Wiatrów do przedmiotowego parkingu).

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w związku z organizacją imprezy pod nazwą Parapetówka „Przystani Lipowa 15” w dniu 20 maja 2018 r. w godzinach od 1200 do 1900 wyłączona z ruchu zostanie ulica Lipowa na odcinku (od ul. Waleriana Szefki do Damroki).
Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz o podporządkowanie się poleceniom funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w związku z organizacją imprezy pod nazwą „Europejski Dzień Sąsiada” w dniu 18 maja 2018 r. w godzinach od 1500 do 2100 wyłączona z ruchu zostanie ulica Zamenhofa  na odcinku (od ul. Komierowskiego do zjazdu na posesję Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej nr 2 ul. Opata Hackiego 13).
Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz o podporządkowanie się poleceniom funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Informujemy, że dnia 17.05.2018 (czwartek) w ul. Władysława IV na odcinku od ul. Wójta Radtkego do ul. 10-go Lutego przestanie funkcjonować kontra BUSPAS i zostaną przywrócone trzy pasy ruchu w kierunku ul. Wójta Radtkego.

Informujemy, że w niedzielę 13.05.2018r. o godzinie 6:00 nastąpi przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul.Dworcowej, uruchomiona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Podjazd - Dworcowa - 10 Lutego oraz na łącznicach zjazdowych z ul. Morskiej i Śląskiej. Jednocześnie informujemy, że do czasu zakończenia robót w dalszym ciągu będą występowały zamknięcia pojedynczych pasów ruchu na ul. Dworcowej oraz ul. 10 Lutego.

Znamy już wykonawcę, który wkrótce rozpocznie prace przy zabezpieczeniu przeciwosuwiskowym skarpy na Kamiennej Górze i odbuduje uszkodzony fragment ulicy Sienkiewicza. Droga zmieni się także w jezdnię jednokierunkową. Roboty mają ruszyć jeszcze w pierwszej połowie maja i zakończyć się na początku lipca.

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że  ul. B. Prusa w dniach 16.04-20.05.2018r. w związku z remontem chodników i jezdni będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Objazd będzie poprowadzony ulicami K. Tetmajera- S. Moniuszki - w. Pola.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Od 1 marca kierowcy w Gdyni w pełni mogą korzystać z nowych funkcji parkomatów. Wirtualnych e-biletów, czyli takich, których nie trzeba drukować i wracać z nimi do samochodu, w ciągu dwóch tygodni wystawiono blisko 5 tysięcy. Strzałem w dziesiątkę okazała się możliwość dokonywania płatności kartą, blisko 30 proc. transakcji odbywa się dziś poprzez płatność bezgotówkową.

Więcej…

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót