Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Informujemy, że w dniach 17-19.08, na terenie przyległym do plaży miejskiej w Gdyni oraz na lotnisku Gdynia-Kosakowo odbędą się pokazy lotnicze  pn. "Aerobaltic".
W związku z ww. imprezą nastąpią zmiany w organizacji ruchu:

Więcej…

W związku z budową BUS PASÓW w ulicy Morskiej na wysokości skrzyżowania z ul. Grabowo wystąpiła konieczność zamknięcia prawego pasa ruchu w kierunku Centrum. Prace potrwają około 5 dni.
Uprzejmie prosimy kierowców o dostosowanie się do zmienionej tymczasowo organizacji ruchu.

W dniach 10.08-14.08.2018r. zostanie zamknięty przejazd ulicą Rozewską na wysokości posesji 9-11, w związku z budową przyłącza kanalizacji deszczowej.
Prosimy uprzejmie kierujących o dostosowanie się do zmienionej tymczasowo organizacji ruchu.

W dniach 11/12.08.2018r. oraz 14/15.08.2018r. w godzinach od 21.00 do 06.00 w związku z pracami na trakcji trolejbusowej, zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic: 10 Lutego, Dworcowa, Podjazd.
Prosimy uprzejmie kierujących o dostosowanie się do zmienionej tymczasowo organizacji ruchu.

W dniach 10.08 - 11.08.2018r.  zostanie zamknięty przejazd ul. Szczecińską na wysokości posesji nr 22, w związku z budową przyłącza kanalizacji deszczowej.
Prosimy uprzejmie kierujących o dostosowanie się do zmienionej tymczasowo organizacji ruchu.

W dniach 08.08 - 24.08.2018r. zostanie zamknięte dla ruchu kołowego skrzyżowanie ulic Starodworcowej z ul. Maszopów, w związku z koniecznością przebudowy całego skrzyżowania. Objazd możliwy jest poprzez ul. Źródło Marii i ul. Orną.
Prosimy uprzejmie kierujących o dostosowanie się do zmienionej tymczasowo organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w związku z kolejnym etapem realizacji BUSPASÓW w ulicy Morskiej na około 3 tygodnie zamknięty zostaje wlot i wylot z ul. Morskiej w ul. Grabowo.
Wszystkich kierujących uprzejmie prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

aktualizacja 10 sierpnia 2018

Informujemy, że zmianie uległ  harmonogram wstrzymywania ruchu w czasie XXIV Maratonu "Solidarności", który rozegrany zostanie w środę 15 sierpnia 2018 r. na ulicach Gdyni, Sopotu i Gdańska. Na terenie Gdyni ruch wstrzymywany będzie wg poniższego harmonogramu:

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od dnia 01.08.2018r. od godz. 09.00 na ul. Kapitańskiej na odcinku od ul. Surmana do ul. Grabowo nastąpi zmiana stałej organizacji ruchu. Na powyższym odcinku ul. Kapitańskiej zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu w kierunku ul. Grabowo.

Prosimy kierowców o uwagę i dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Więcej informacji na stronie gdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem II etapu rewitalizacji dzielnicy Chylonia będzie zamknięta dla ruchu samochodowego w dniach 23.07-23.09.2018 ul. Ludwika Zamenhofa od posesji nr 13 do ul. Komierowskiego.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 18.07.2018 od godziny 6:00 zostanie otwarty przejazd ulicą H. Sienkiewicza  w obu kierunkach.

Więcej informacji:  http://gdynia.pl/co-nowego,2774/wraca-ruch-na-sienkiewicza,525549

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj do 06.08.2018r. będzie prowadzony remont dylatacji na przyczółku łącznicy wjazdowej od ul. Morskiej na Estakadę Kwiatkowskiego, kierunek Obłuże. Będzie zamknięty jeden pas ruchu.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

W połowie czerwca na skrzyżowaniu ulicy Wielkopolskiej i Drogi Gdyńskiej wprowadzona została pilotażowa organizacja ruchu. Wszystko po to, aby usprawnić płynność ruchu, zwłaszcza w godzinach porannych. Takie rozwiązanie trwało trzy tygodnie i wszystko wskazuje na to, że się sprawdziło. Dlatego nowa organizacja ruchu w Orłowie zostaje wprowadzona na stałe.

Więcej…

Już niemal zakończono prace wzdłuż ulicy Marszewskiej, które rozpoczęły się na początku kwietnia. Gdyński Zarząd Dróg i Zieleni wspólnie z Nadleśnictwem Gdańsk oczyścił pobocza i przebudował przystanki autobusowe przy Leśnym Ogrodzie Botanicznym, który zyskuje coraz więcej odwiedzających.

Więcej…

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót