Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Zarząd Dróg i Zieleni uprzejmie informuje, że w dniu 19.01.2019 w godzinach 7:00 - 22:00 będzie nieprzejezdna ul. Łowicka na odcinku Małopolska - Sieradzka. W ww. odcinku ul. Łowickiej będzie remontowana studnia kanalizacji sanitarnej wraz z nawierzchnią.

Objazd będzie poprowadzony ulicami Małopolska - Góralska - Sieradzka.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

W środę 16.01.2019 w godz. 9:00-17:00 na łącznicy wjazdowej z ul. Unruga na Estakadę Kwiatkowskiego w kierunku Obwodnicy Trójmiasta będą prowadzone prace budowlane związane z naprawą kanalizacji deszczowej. Za przystankiem Obłuże Centrum jezdnia zostanie zwężona punktowo do jednego pasa ruchu. Chodnik biegnący wzdłuż łącznic Estakady Kwiatkowskiego pomiędzy przystankiem Obłuże Centrum a ul. Kontenerową zostanie zamknięty.

Informujemy, że od dnia 14.01.2019 r. nastąpi zamknięcie ul. Węglowej na odcinku od ul. Portowej do posesji nr 20. Objazd poprowadzono ul. Wendy i ul. Chrzanowskiego. Zamknięcie ulicy planowane jest na okres ok. 6 tygodni.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 7 stycznia (poniedziałek) 2019r. nastąpi zmiana organizacji ruchu w ulicy Płk.Dąbka polegająca na zamknięciu pasa prawoskrętu z ul.Płk.Dąbka w ul.Kwiatkowskiego. Na ul.Płk.Dąbka zostanie zachowany ruch po jednym pasie w każdym kierunku.


Prace potrwają około dwóch miesięcy.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27.11.2018 - 14.06.2019r. w ulicy Abrahama na odcinku od ul. 10-go Lutego do ul. S. Batorego będą prowadzone prace związane z budową strefy przyjaznej pieszym "Woonerf". Podczas robót z uwagi na przebudowę sieci podziemnych i prace drogowe będą zamykane kolejno jezdnie i chodniki.

Wszystkich mieszkańców prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, w imieniu Gminy wykonuje obowiązki dotyczące utrzymania zimowego dróg publicznych i dróg wewnętrznych gminnych (jezdni, chodników, dróg rowerowych) oraz innych ciągów komunikacyjnych np. na terenach zielonych. Bezpośrednia realizacja zadań związanych z utrzymaniem zimowym miasta zlecana jest zewnętrznym firmom wybranym w wyniku przetargów.

Więcej…

Dnia 01.10.2018 rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ul. płk. Dąbka w rejonie skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego. Przez pierwszy tydzień prace będą prowadzone poza jezdnią. Od dnia 08.10.2018 jezdnia ul. Dąbka na odcinku pomiędzy ulicami Andersa (Kosakowo) i Maciejewicza zostanie zawężona- ruch prowadzony będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Pierwszy etap robót potrwa około półtora miesiąca. W drugim etapie zakres prowadzonych na jezdni ul. płk. Dąbka prac zostanie rozszerzony do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego, na którym zajęty będzie wydzielony pas do skrętu w prawo.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót