Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Uprzejmie informuje, że w dniach 18.10 - 08.11.2018 w ul. Morskiej, na wysokości skrzyżowania z ulicą Grabowo kierunek Rumia, ruch będzie prowadzony jednym pasem ruchu. Na wysokości ww. odcinka ul. Morskiej będą prowadzone prace polegające na wymianie podbudowy wraz z nawierzchnią przy budowie Bus Pasów.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni uprzejmie informuje, że w dniach 03-22.10.2018r. będą prowadzone prace polegające na utwardzenie dojazdu do działek ogrodniczych płytami YOMB od ul. Płk. Dąbka nr 232.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Dnia 01.10.2018 rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ul. płk. Dąbka w rejonie skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego. Przez pierwszy tydzień prace będą prowadzone poza jezdnią. Od dnia 08.10.2018 jezdnia ul. Dąbka na odcinku pomiędzy ulicami Andersa (Kosakowo) i Maciejewicza zostanie zawężona- ruch prowadzony będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Pierwszy etap robót potrwa około półtora miesiąca. W drugim etapie zakres prowadzonych na jezdni ul. płk. Dąbka prac zostanie rozszerzony do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego, na którym zajęty będzie wydzielony pas do skrętu w prawo.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od dnia 30 września na fragmencie ul. Mariackiej (Kamienna Góra) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót