Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

W dniu 27.05.2018 na terenie Gdyni oraz powiatów wejherowskiego i kartuskiego odbędzie się wyścig kolarski GFNY Polska Gdynia 2018.

Na terenie Gdyni zawody przebiegać będą następującą trasą: al. Jana Pawła II- ul. Waszyngtona-ul. św. Piotra- ul. Wendy- ul. Chrzanowskiego- ul. Polska (jezdnia południowa do ul. Celnej i jezdnia północna od ul. Celnej)- ul. Janka Wiśniewskiego (jezdnia w kierunku Estakady Kwiatkowskiego)- Estakada Kwiatkowskiego (jezdnia w kierunku Obwodnicy Trójmiasta- jeden pas ruchu z nawrotem za ul. Morską)- ul. Morska (jeden pas ruchu jezdni w kierunku Śródmieścia)- ul. Kartuska (jeden pas ruchu)- ul. Jaskółcza (jeden pas ruchu)- ul. Marszewska do Koleczkowa. Dalej trasa będzie wiodła następująco:  DW 218 w kierunku Wejherowa- DW 224-Sopieszyno skręt w ul. Kwiatową- ul. Łąkowa- Gowino- ul. Brzozowa- ul. Wejherowska- Smażyno- Strzepcz- Mirachowo- Staniszewo- Sianowo- Prokowo- Pomieczyńska Huta- Hopy- przejazd przez DW 224- Kłosowo- Kowalewo- Kamień- wjazd na drogę powiatową 1405G- Kielno- skręt w ul. Partyzantów Koleczkowskich- Koleczkowo- ul. Chylońska powrót do Gdyni.

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że w ulicy Morskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Mireckiego kontynuowane są prace związane z budową BUS PASA:
- do 25.05.2018r.  zajęta będzie prawa strona jezdni w kierunku Centrum Gdyni,
- od 25.05 – 13.06.2018r. zajęta będzie lewa strona jezdni w kierunku Centrum Gdyni.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 21.05-18.06.2018r. będzie prowadzony remont dylatacji na łącznicy wjazdowej z ul. Adm. J. Unruga kierunek Centrum. Podczas prowadzonych prac będzie zajęty kolejno jeden pas ruchu.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy, że dnia 17.05.2018 (czwartek) w ul. Władysława IV na odcinku od ul. Wójta Radtkego do ul. 10-go Lutego przestanie funkcjonować kontra BUSPAS i zostaną przywrócone trzy pasy ruchu w kierunku ul. Wójta Radtkego.

Informujemy, że w niedzielę 13.05.2018r. o godzinie 6:00 nastąpi przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul.Dworcowej, uruchomiona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Podjazd - Dworcowa - 10 Lutego oraz na łącznicach zjazdowych z ul. Morskiej i Śląskiej. Jednocześnie informujemy, że do czasu zakończenia robót w dalszym ciągu będą występowały zamknięcia pojedynczych pasów ruchu na ul. Dworcowej oraz ul. 10 Lutego.

Znamy już wykonawcę, który wkrótce rozpocznie prace przy zabezpieczeniu przeciwosuwiskowym skarpy na Kamiennej Górze i odbuduje uszkodzony fragment ulicy Sienkiewicza. Droga zmieni się także w jezdnię jednokierunkową. Roboty mają ruszyć jeszcze w pierwszej połowie maja i zakończyć się na początku lipca.

Więcej…

Od 1 marca kierowcy w Gdyni w pełni mogą korzystać z nowych funkcji parkomatów. Wirtualnych e-biletów, czyli takich, których nie trzeba drukować i wracać z nimi do samochodu, w ciągu dwóch tygodni wystawiono blisko 5 tysięcy. Strzałem w dziesiątkę okazała się możliwość dokonywania płatności kartą, blisko 30 proc. transakcji odbywa się dziś poprzez płatność bezgotówkową.

Więcej…

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót