Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że dnia 25.03.2019r. rozszerzona zostanie strefa ograniczonej prędkości do 30 km/h w dzielnicy Karwiny. W rozszerzonej strefie znajdą się ulice: Brzechwy, Makuszyńskiego, Tuwima, Porazińskiej, Fleszarowej-Muskat, Iwaszkiewicza, Baczyńskiego, Gałczyńskiego, Kruczkowskiego, Staffa, Zapolskiej, Nałkowskiej, Gojawiczyńskiej, Buraczana, Tatarczana i Korzenna.

Zarząd Dróg i Zieleni uprzejmie informuje, że w ul. Morskiej będą prowadzone prace związane z budową BUS PASA na odcinku od ul. Zakręt do Oksywia do ul. Kalksztajnów włącznie kierunek centrum:

- do dnia 19.03.2019r do godzin wieczornych będzie zamknięte skrzyżowanie z ul. Kalksztajnów

- w dniu 19.03.2019r. od godziny 10.00 w ciągu ulicy Morskie ruch w kier. Centrum będzie odbywał się jednym pasem

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

W związku z obchodami 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO w dniu 12.03.2019 r. (wtorek), w godzinach 11.45-12.45 nastąpi wstrzymanie ruchu na ulicach:

- Żeromskiego (odcinek od ul. Pułaskiego do Skweru Kościuszki),
- Skwer Kościuszki (odcinek od ul. Świętojańskiej do ul. Waszyngtona).

Ruchem na miejscu kierować będą funkcjonariusze Policji.

Informujemy, że w sobotę, tj. w dniu 09.03.2019 r. w związku z zaplanowanym meczem Ekstraklasy (mecz rozgrywany pomiędzy Arką Gdynia a Legią Warszawa o godz. 20.30) na Stadionie Piłkarskim w Gdyni przy ul. Olimpijskiej przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej, stałej organizacji ruchu drogowego:

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że w dniach: 05 – 09 marca 2019r., z uwagi na budowę kanału deszczowego, w ulicy Wiczlińskiej na wysokości ulicy Filipkowskiego zostanie wprowadzony ruchu wahadłowy. W tym czasie wyjazd z osiedla Wiczlino-Ogród poprowadzony zostanie drogą tymczasową.

Prosimy kierujących o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że dnia 08.03.2019r. rozszerzona zostanie strefa ograniczonej prędkości do 30 km/h w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. W rozszerzonej strefie ograniczonej prędkości znajdą się ulice: Olkuska, Częstochowska, Lipnowska, Piotrkowska, Radomska, Łęczycka, Kaliska, Wieluńska, Sieradzka (od Łęczyckiej do Wrocławskiej), Płocka, Sochaczewska, Halicka (od Szlagi do Sandomierskiej), Halicka przy Szkole Podstawowej nr 13, Szlagi, Przemyska (od Halickiej do Bądkowskiego), Bielska, Siedlecka, Góralska, Żmudzka, Kurpiowska, Małopolska, Łowicka i Sandomierska.

Informujemy, że w dniach 22-23.02.2019 od godziny 21:00-7:00 i 25-26.02.2019 od godziny 21:00-5:00 na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka / E. Kwiatkowskiego ruch będzie odbywał się wahadłowo. Będą prowadzone prace związane z przebudową kanalizacji deszczowej. Z uwagi na wyłączenie sygnalizacji świetlnej na ww. skrzyżowaniu ruch będzie kierowany ręcznie przez osoby ustawione na każdym wlocie skrzyżowania.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w dniu 15 lutego (piątek) na ul. Ujejskiego (odcinek pomiędzy ulicami Reja i Legionów) nastąpi zmiana w organizacji ruchu. Obowiązujący obecnie w tym miejscu zakaz postoju pojazdów będzie od tego dnia dotyczył strony ulicy o numeracji parzystej. Postój pojazdów dopuszczony będzie po prawej stronie jezdni w kierunku ul. Legionów.

Rozszerzenie strefy ograniczonej prędkości Tempo 30, montaż progów zwalniających na ul. Beniowskiego czy wyniesienie dwóch przejść dla pieszych na ul. Kapitańskiej. Między innymi takie zmiany czekają nas w tym roku na Grabówku. Jest to efekt przeprowadzonych w listopadzie i grudniu 2017 r. konsultacji społecznych „Porozmawiajmy o organizacji ruchu na ul. Beniowskiego i na ul. Kapitańskiej".

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27.11.2018 - 14.06.2019r. w ulicy Abrahama na odcinku od ul. 10-go Lutego do ul. S. Batorego będą prowadzone prace związane z budową strefy przyjaznej pieszym "Woonerf". Podczas robót z uwagi na przebudowę sieci podziemnych i prace drogowe będą zamykane kolejno jezdnie i chodniki.

Wszystkich mieszkańców prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, w imieniu Gminy wykonuje obowiązki dotyczące utrzymania zimowego dróg publicznych i dróg wewnętrznych gminnych (jezdni, chodników, dróg rowerowych) oraz innych ciągów komunikacyjnych np. na terenach zielonych. Bezpośrednia realizacja zadań związanych z utrzymaniem zimowym miasta zlecana jest zewnętrznym firmom wybranym w wyniku przetargów.

Więcej…

Dnia 01.10.2018 rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ul. płk. Dąbka w rejonie skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego. Przez pierwszy tydzień prace będą prowadzone poza jezdnią. Od dnia 08.10.2018 jezdnia ul. Dąbka na odcinku pomiędzy ulicami Andersa (Kosakowo) i Maciejewicza zostanie zawężona- ruch prowadzony będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Pierwszy etap robót potrwa około półtora miesiąca. W drugim etapie zakres prowadzonych na jezdni ul. płk. Dąbka prac zostanie rozszerzony do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego, na którym zajęty będzie wydzielony pas do skrętu w prawo.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót