Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, w imieniu Gminy wykonuje obowiązki dotyczące utrzymania zimowego dróg publicznych i dróg wewnętrznych gminnych (jezdni, chodników, dróg rowerowych) oraz innych ciągów komunikacyjnych np. na terenach zielonych. Bezpośrednia realizacja zadań związanych z utrzymaniem zimowym miasta zlecana jest zewnętrznym firmom wybranym w wyniku przetargów.

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od 21.11.2018 rozpocznie się remont nawierzchni chodnika położonego na ul. Skarbka po stronie numerów parzystych na odcinku od numeru 74 do ul. Sakowicza. Prace potrwają do połowy grudnia bieżącego roku. W ramach remontu wykonana będzie nowa nawierzchnia chodników. Za wszelkie utrudnienia związane z remontem przepraszamy.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od 21.11.2018r. rozpocznie się remont nawierzchni chodnika położonego po lewej stronie ul. Gniewskiej. Prace będą prowadzone na odcinku od bloku numer 26 do ul. Wiejskiej i potrwają do połowy grudnia bieżącego roku. W ramach remontu wykonana będzie nowa nawierzchnia chodników. Za wszelkie utrudnienia związane z remontem przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17.11.2018 w ul. 10-go Lutego, wysokość Centrum Kwiatkowskiego kierunek Dworzec na lewym pasie ruchu, będą prowadzone miejscowo  prace związane z remontem kanalizacji deszczowej. Później w dniach  20/21.11.2018r. od godziny 18:00  do godziny 6:00 na odcinku od ul. Władysława IV do ul.Mściwoja kierunek dworzec będą prowadzone prace związane z wymianą nawierzchni na lewym pasie ruchu.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że od godz. 12:00 w dniu 08.11 do dnia 30.11.2018 w ul. Morskiej na wysokości skrzyżowania z ul. Grabowo kierunek Centrum ruch będzie prowadzony jednym pasem ruchu. Na wysokości ww. odcinka ul. Morskiej będą prowadzone prace polegające na wymianie podbudowy wraz z nawierzchnią podczas budowy Bus Pasów.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 05 listopada zostaną rozpoczęte prace związane z wymianą dylatacji na łącznicy wjazdowej na Estakadę Kwiatkowskiego z ul. Kontenerowej w kierunku Obłuża. Roboty trwały będą około czterech tygodni i przeprowadzane będą w dwóch etapach, przy zamknięciu w każdym etapie połowy jezdni. W pierwszej kolejności zamknięty będzie lewy pas.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 29.10 - 05.12.2018r. będzie prowadzony remont chodników w ul. Legionów na odcinku od ul. Redłowskiej do ul. Harcerskiej. Na wysokości prowadzonych robót wystąpią miejscowe zawężenia jezdni.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Dnia 01.10.2018 rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ul. płk. Dąbka w rejonie skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego. Przez pierwszy tydzień prace będą prowadzone poza jezdnią. Od dnia 08.10.2018 jezdnia ul. Dąbka na odcinku pomiędzy ulicami Andersa (Kosakowo) i Maciejewicza zostanie zawężona- ruch prowadzony będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Pierwszy etap robót potrwa około półtora miesiąca. W drugim etapie zakres prowadzonych na jezdni ul. płk. Dąbka prac zostanie rozszerzony do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego, na którym zajęty będzie wydzielony pas do skrętu w prawo.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od dnia 30 września na fragmencie ul. Mariackiej (Kamienna Góra) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót