Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Informujemy, że w dniach 22-23.02.2019 od godziny 21:00-7:00 i 25-26.02.2019 od godziny 21:00-5:00 na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka / E. Kwiatkowskiego ruch będzie odbywał się wahadłowo. Będą prowadzone prace związane z przebudową kanalizacji deszczowej. Z uwagi na wyłączenie sygnalizacji świetlnej na ww. skrzyżowaniu ruch będzie kierowany ręcznie przez osoby ustawione na każdym wlocie skrzyżowania.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy, że w sobotę, tj. w dniu 22.02.2019 r.  w związku z zaplanowanym meczem Ekstraklasy (mecz rozgrywany pomiędzy Arką Gdynia a  Piastem Gliwice
o godz. 18.00) na Stadionie Piłkarskim w Gdyni przy ul. Olimpijskiej przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej, stałej organizacji ruchu drogowego:

Więcej…

W sobotę 23 lutego br., odbędą się zawody sportowe pn. "Bieg i marsz nordic walking – Grand Prix Trójmiasta" W związku z tym w godzinach 8:00 do 13:00 wyłączone z ruchu będą ulice:
- Olimpijska  (na odcinku od ul. Sportowej do Olimpijskiej 2),
- Sportowa (na odcinku od ul. Górskiego do ul. Wileńskiej).
Dojazd do ul. Wileńskiej będzie możliwy od strony Gdynia Arena.
Wszystkich kierowców prosimy o podporządkowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy Policji, strażników Straży Miejskiej oraz przedstawicieli organizatora imprezy.

W sobotę i niedzielę, 16 i 17 lutego br., ulicami Gdyni przebiegną zawodnicy rywalizujący w imprezie sportowej pn. „Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim”. W związku z powyższym, w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przewidywane są zmiany.

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w dniu 15 lutego (piątek) na ul. Ujejskiego (odcinek pomiędzy ulicami Reja i Legionów) nastąpi zmiana w organizacji ruchu. Obowiązujący obecnie w tym miejscu zakaz postoju pojazdów będzie od tego dnia dotyczył strony ulicy o numeracji parzystej. Postój pojazdów dopuszczony będzie po prawej stronie jezdni w kierunku ul. Legionów.

Rozszerzenie strefy ograniczonej prędkości Tempo 30, montaż progów zwalniających na ul. Beniowskiego czy wyniesienie dwóch przejść dla pieszych na ul. Kapitańskiej. Między innymi takie zmiany czekają nas w tym roku na Grabówku. Jest to efekt przeprowadzonych w listopadzie i grudniu 2017 r. konsultacji społecznych „Porozmawiajmy o organizacji ruchu na ul. Beniowskiego i na ul. Kapitańskiej".

Więcej…

Informujemy, że od dnia 14.01.2019 r. nastąpi zamknięcie ul. Węglowej na odcinku od ul. Portowej do posesji nr 20. Objazd poprowadzono ul. Wendy i ul. Chrzanowskiego. Zamknięcie ulicy planowane jest na okres ok. 6 tygodni.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 7 stycznia (poniedziałek) 2019r. nastąpi zmiana organizacji ruchu w ulicy Płk.Dąbka polegająca na zamknięciu pasa prawoskrętu z ul.Płk.Dąbka w ul.Kwiatkowskiego. Na ul.Płk.Dąbka zostanie zachowany ruch po jednym pasie w każdym kierunku.


Prace potrwają około dwóch miesięcy.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27.11.2018 - 14.06.2019r. w ulicy Abrahama na odcinku od ul. 10-go Lutego do ul. S. Batorego będą prowadzone prace związane z budową strefy przyjaznej pieszym "Woonerf". Podczas robót z uwagi na przebudowę sieci podziemnych i prace drogowe będą zamykane kolejno jezdnie i chodniki.

Wszystkich mieszkańców prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, w imieniu Gminy wykonuje obowiązki dotyczące utrzymania zimowego dróg publicznych i dróg wewnętrznych gminnych (jezdni, chodników, dróg rowerowych) oraz innych ciągów komunikacyjnych np. na terenach zielonych. Bezpośrednia realizacja zadań związanych z utrzymaniem zimowym miasta zlecana jest zewnętrznym firmom wybranym w wyniku przetargów.

Więcej…

Dnia 01.10.2018 rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ul. płk. Dąbka w rejonie skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego. Przez pierwszy tydzień prace będą prowadzone poza jezdnią. Od dnia 08.10.2018 jezdnia ul. Dąbka na odcinku pomiędzy ulicami Andersa (Kosakowo) i Maciejewicza zostanie zawężona- ruch prowadzony będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Pierwszy etap robót potrwa około półtora miesiąca. W drugim etapie zakres prowadzonych na jezdni ul. płk. Dąbka prac zostanie rozszerzony do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego, na którym zajęty będzie wydzielony pas do skrętu w prawo.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót