Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Zarząd Dróg i Zieleni uprzejmie informuję, że w terminie 12.12.2018 – 14.12.2018 będzie remontowana nawierzchnia ul. Czernickiego na odcinku od ul. Horyda do wyjazdu z jednostki wojskowej. Na wysokości prowadzonych robót ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w dniu 13 grudnia (czwartek) w godzinach od 1920 do 2030 ulicami:

  • Portową,
  • Plac Kaszubski,
  • Świętojańską (na odcinku od Placu Kaszubskiego do ul. Pułaskiego),
  • Pułaskiego (na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Waszyngtona)

przejdą uczestnicy uroczystości 37. Rocznicy Wprowadzenia Stanu Wojennego. Ruch na trasie przejścia zostanie wstrzymany.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w dniu 17 grudnia (poniedziałek) w godzinach od 1730 do 1830 ulicami:

  • 3 maja (na odcinku od ul. 10 lutego do ul. Armii Krajowej),
  • Armii Krajowej (na odcinku od ul. 3 maja do ul. Świętojańskiej),
  • Świętojańską (na odcinku od ul. 10 lutego do al. Piłsudskiego),
  • al. Piłsudskiego (na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Bema)

przejdą uczestnicy uroczystości z okazji 48. Rocznicy Wydarzeń Grudniowych na Wybrzeżu. Ruch na trasie przejścia zostanie wstrzymany. Ponadto w godzinach 1830 -1930 zostanie wyłączona z ruchu al. Piłsudskiego na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Legionów.

Uprzejmie informujemy, że  w ul. Morskiej w związku z budową Bus Pasów będą prowadzone prace polegające na wymianie podbudowy wraz z nawierzchnią:

 - wysokość skrzyżowania z ul. Grabowo kierunek Centrum w dniach 07-20.12.2018r

- od tunelu przy ul. Zakręt do Oksywia do ul. Kalksztajnów kierunek Centrum w dniach 07-20.12.2018r

- wysokość skrzyżowania z ul. Grabowo kierunek Rumia  w dniu  10.12.2018r w godzinach 7:00 - 14:00

Na wymienionych odcinkach i ruch będzie odbywał się jednym pasem ruchu. Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy, że w dniach 07-28.12.2018 będzie prowadzony remont nawierzchni jezdni w ul. Wiczlińskiej  (odcinek leśny, 200m przed wjazdem na Wiczlino jadąc od Dąbrowy). Na wysokości prowadzonych robót ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27.11.2018 - 14.06.2019r. w ulicy Abrahama na odcinku od ul. 10-go Lutego do ul. S. Batorego będą prowadzone prace związane z budową strefy przyjaznej pieszym "Woonerf". Podczas robót z uwagi na przebudowę sieci podziemnych i prace drogowe będą zamykane kolejno jezdnie i chodniki.

Wszystkich mieszkańców prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, w imieniu Gminy wykonuje obowiązki dotyczące utrzymania zimowego dróg publicznych i dróg wewnętrznych gminnych (jezdni, chodników, dróg rowerowych) oraz innych ciągów komunikacyjnych np. na terenach zielonych. Bezpośrednia realizacja zadań związanych z utrzymaniem zimowym miasta zlecana jest zewnętrznym firmom wybranym w wyniku przetargów.

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od 21.11.2018 rozpocznie się remont nawierzchni chodnika położonego na ul. Skarbka po stronie numerów parzystych na odcinku od numeru 74 do ul. Sakowicza. Prace potrwają do połowy grudnia bieżącego roku. W ramach remontu wykonana będzie nowa nawierzchnia chodników. Za wszelkie utrudnienia związane z remontem przepraszamy.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od 21.11.2018r. rozpocznie się remont nawierzchni chodnika położonego po lewej stronie ul. Gniewskiej. Prace będą prowadzone na odcinku od bloku numer 26 do ul. Wiejskiej i potrwają do połowy grudnia bieżącego roku. W ramach remontu wykonana będzie nowa nawierzchnia chodników. Za wszelkie utrudnienia związane z remontem przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 05 listopada zostaną rozpoczęte prace związane z wymianą dylatacji na łącznicy wjazdowej na Estakadę Kwiatkowskiego z ul. Kontenerowej w kierunku Obłuża. Roboty trwały będą około czterech tygodni i przeprowadzane będą w dwóch etapach, przy zamknięciu w każdym etapie połowy jezdni. W pierwszej kolejności zamknięty będzie lewy pas.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 29.10 - 05.12.2018r. będzie prowadzony remont chodników w ul. Legionów na odcinku od ul. Redłowskiej do ul. Harcerskiej. Na wysokości prowadzonych robót wystąpią miejscowe zawężenia jezdni.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Dnia 01.10.2018 rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ul. płk. Dąbka w rejonie skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego. Przez pierwszy tydzień prace będą prowadzone poza jezdnią. Od dnia 08.10.2018 jezdnia ul. Dąbka na odcinku pomiędzy ulicami Andersa (Kosakowo) i Maciejewicza zostanie zawężona- ruch prowadzony będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Pierwszy etap robót potrwa około półtora miesiąca. W drugim etapie zakres prowadzonych na jezdni ul. płk. Dąbka prac zostanie rozszerzony do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego, na którym zajęty będzie wydzielony pas do skrętu w prawo.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót