Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Informujemy, że we wtorek, tj. w dniu 16.10.2018 r. w związku z zaplanowanym meczem rozgrywanym pomiędzy reprezentacjami Polski i Gruzji o godz. 18.00 na Stadionie Piłkarskim w Gdyni przy ul. Olimpijskiej przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej, stałej organizacji ruchu drogowego:

  • na około 3h przed rozpoczęciem meczu wyłączona z ruchu kołowego zostanie strefa obejmująca ulice: Olimpijską, fragment Sportowej (od skrzyżowania z K. Górskiego w stronę Olimpijskiej) i Wileńskiej (od zjazdu na parking przy Hali Sportowo – Widowiskowej w kierunku skrzyżowania z Olimpijską) – w strefie tej obowiązywać będzie ruch pieszy.

Kibiców zamierzających dotrzeć na mecz własnymi samochodami prosimy o korzystanie z miejsc parkingowych w rejonie pomiędzy halą Gdynią Arena a Centrum Riviera.

Ruch pojazdów bez ograniczeń na ulicach: Olimpijskiej, Sportowej i Wileńskiej zostanie przywrócony w ciągu około godziny po skończonym meczu.

Jednocześnie ze względu na wymogi bezpieczeństwa i porządku publicznego, wszystkich uczestników imprezy na stadionie prosimy o stosowanie się do wskazań biorących udział w zabezpieczeniu imprezy funkcjonariuszy Policji, strażników Straży Miejskiej oraz służb informacyjnych organizatora.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19-20.10.2018 w ul. Chwarznieńskiej na odcinku od ul. Deszczowej do ul. Z. Pieńkawy z uwagi na wymianę nawierzchni jezdni podczas prowadzonych prac ruch będzie prowadzony wahadłowo.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informuje, że w dniach 18.10 - 08.11.2018 w ul. Morskiej, na wysokości skrzyżowania z ulicą Grabowo kierunek Rumia, ruch będzie prowadzony jednym pasem ruchu. Na wysokości ww. odcinka ul. Morskiej będą prowadzone prace polegające na wymianie podbudowy wraz z nawierzchnią przy budowie Bus Pasów.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy, że w związku ze uroczystością inaugurującą działalność Inspektoratu Marynarki Wojennej RP  w nowej siedzibie w Gdyni, w środę, tj. w dniu 17.10.2018 r.  przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej, stałej organizacji ruchu drogowego:
• w godz. 6-14 nie będzie możliwości parkowania pojazdów w zatokach postojowych wzdłuż ul. Waszyngtona na odcinku od Skweru Kościuszki
do Pułaskiego;
• w godz. 9-10 ul. Waszyngtona na odcinku od Skweru Kościuszki do Pułaskiego zostanie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego.
Jednocześnie ze względu na wymogi bezpieczeństwa i porządku publicznego, wszystkich uczestników ruchu drogowego prosimy o stosowanie się do wskazań biorących udział w zabezpieczeniu uroczystości żołnierzy Żandarmerii Wojskowej,  funkcjonariuszy Policji i strażników Straży Miejskiej.

Informujemy, że w dniu 12.10.2018r. na ciągu ul. Zaruskiego i Staniszewskiego zostanie wprowadzona zmieniona organizacja ruchu polegająca na podporządkowaniu wlotów wszystkich dróg krzyżujących się z ww. ciągiem ulic na odcinku od skrzyżowania z ul. Chwarznieńską do skrzyżowania z ul. Kamrowskiego.
Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni uprzejmie informuje, że w dniach 03-22.10.2018r. będą prowadzone prace polegające na utwardzenie dojazdu do działek ogrodniczych płytami YOMB od ul. Płk. Dąbka nr 232.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Dnia 01.10.2018 rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ul. płk. Dąbka w rejonie skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego. Przez pierwszy tydzień prace będą prowadzone poza jezdnią. Od dnia 08.10.2018 jezdnia ul. Dąbka na odcinku pomiędzy ulicami Andersa (Kosakowo) i Maciejewicza zostanie zawężona- ruch prowadzony będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Pierwszy etap robót potrwa około półtora miesiąca. W drugim etapie zakres prowadzonych na jezdni ul. płk. Dąbka prac zostanie rozszerzony do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego, na którym zajęty będzie wydzielony pas do skrętu w prawo.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od dnia 30 września na fragmencie ul. Mariackiej (Kamienna Góra) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót