Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Informujemy, że w związku z obchodami 47 Rocznicy Wydarzeń Grudniowych na Wybrzeżu w dniu 17.12.2017 r. przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu drogowego:

 • w godzinach 5:00-7:30, w związku z apelem poległych i składaniem kwiatów przy Pomniku Ofiar Grudzień’ 70 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego al. Solidarności, na odcinku od Ronda Ofiar Grudnia’ 70 do ulicy Indyjskiej oraz zawężenie do jednego pasa ruchu ulicy Janka Wiśniewskiego od alei Solidarności do parkingu BTD.
 • w godzinach 17:30-19:30, na czas przejścia uczestników uroczystości z Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa pod Pomnik Ofiar Grudnia’ 70 przy Urzędzie Miasta Gdyni, nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego następujących ulic:
  • ul. 3 Maja ( na odcinku od ul. 10 Lutego do ul. Armii Krajowej),
  • ul. Armii Krajowej (na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Świętojańskiej),
  • ul. Świętojańskiej ( na odcinku od 10 Lutego do al. Piłsudskiego),
  • al. Marszałka Piłsudskiego (na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Legionów),

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz o podporządkowanie się poleceniom funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Informujemy, że w związku z obchodami 36 Rocznicy Wprowadzenia Stanu Wojennego w środę 13.12.2017 r. na czas przejścia uczestników uroczystości z Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Piotra Rybaka pod pomnik Ofiar Terroru Komunistycznego nastąpi wstrzymanie ruchu w godzinach 19:30 – 20:45 na następujących ulicach: Portowej, Placu Kaszubskim, Świętojańskiej (na odcinku od Placu Kaszubskiego do ul. 10 Lutego), Pułaskiego (na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Żeromskiego).

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz o podporządkowanie się poleceniom funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.11(od godziny 18:00)-07.12.2017 w ul. Strzelców na wysokości przystanku PKM , z uwagi na remont nawierzchni jezdni ruch w trakcie trwania prac będzie odbywał się wahadłowo.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.11-09.12.2017 w ul. L. Staffa na odcinku od ul. L. Kruczkowskiego do wjazdu na basen przy Zespole Szkół nr 10, z uwagi na remont nawierzchni jezdni ruch w trakcie trwania prac będzie odbywał się wahadłowo.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w związku z paradą: „Mikołaje na Motocyklach” na trasie Gdańsk - Sopot - Gdynia w dniu 3 grudnia od godziny 1100 do 1300 na terenie Gdyni stopniowo wyłączane będą z ruchu następujące ulice:

 • al. Zwycięstwa,
 • al. Piłsudskiego,
 • Świętojańska,
 • Skwer Kościuszki,
 • al. Jana Pawła II,

Po przejeździe kolumny Mikołajów ruch na poszczególnych ulicach będzie sukcesywnie przywracany. Wszystkich kierowców prosimy o podporządkowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27-29.11.2017 w ul. Władysława IV od al. Piłsudskiego do ul. Obrońców Wybrzeża będą prowadzone prace związane z wymianą nawierzchni jezdni prawego pasa i będzie on zamknięty dla ruchu. W środę na ww. pasie ruchu tj 29.11.2017 będzie układana nawierzchnia bitumiczna i ze względów technologicznych ul. R. Traugutta, J. Kilińskiego i Żwirki i Wigury na odcinkach od ul. Świętojańskiej do ul. Władysława IV będą drogami bez możliwości przejazdu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24.11-04.12.2017r. ulica Grenadierów od ul. Racławickiej do ul. B. Głowackiego z uwagi na remont nawierzchni jedni będzie na ww. odcinku nieczynna. Dojazd do ul. B.Głowackiego będzie możliwy tylko od ul. Strzelców.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w jezdni ul. Legionów na wysokości III LO w dniach 20.11-04.12.2017r. będą prowadzone prace związane z budową wyniesionego przejścia dla pieszych. Ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, w imieniu Gminy wykonuje obowiązki dotyczące utrzymania zimowego dróg publicznych i dróg wewnętrznych należących do gminy (jezdni, chodników, dróg rowerowych) a także innych ciągów komunikacyjnych, np. na terenach zielonych. Bezpośrednia realizacja zadań związanych z utrzymaniem zimowym miasta zlecana jest zewnętrznym firmom wybranym w wyniku przetargów.

Więcej…

Informujemy o rozpoczynającym się remoncie nawierzchni jezdni i chodników na ul. Majkowskiego na odcinku od numeru 2 do 12. Remont będzie obejmował wymianę konstrukcji jezdni oraz nawierzchni chodników wraz z wykonaniem ich wzmocnienia. Prace potrwają do końca listopada 2017 roku. Jego koszt wynosi około 360 tys złotych. Prosimy o dostosowanie się do zmian organizacji ruchu wprowadzanych na budowie.

Informujemy o rozpoczęciu modernizacji chodników na ulicy Raduńskiej i Krokowskiej. Planowana jest wymiana nawierzchni chodników po obu strona ulic na łącznym odcinku około 500m wraz z wykonaniem wzmocnienia ich konstrukcji. Prace będą wykonywane odcinkami i potrwają do połowy grudnia 2017 roku. Remont jest wykonywany z dodatkowej puli pieniędzy, przekazanej z budżetu miasta, na modernizację chodników w dzielnicach. Jego koszt wynosi około 450 tys złotych.Prosimy o dostosowanie się do zmian organizacji ruchu wprowadzanych na budowie

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na remont przegubów, na łącznicy wjazdowej z ul. Hutniczej na Estakadę Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża w dniach 03.11-04.12.2017r. będzie zamknięty  jeden pas ruchu. Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy o rozpoczęciu modernizacji chodników na ul. Wejherowskiej na odcinku od ul.Wiejskiej do ul.Starogardzkiej. Planowana jest wymiana nawierzchni chodników po obu strona ulicy na odcinku około 450m wraz z wykonaniem wzmocnienia ich konstrukcji. Prace będą wykonywane odcinkami i potrwają do połowy grudnia 2017 roku. Remont jest wykonywany z dodatkowej puli pieniędzy, przekazanej z budżetu miasta, na modernizację chodników w dzielnicach. Jego koszt to 380 tys złotych. Prosimy o dostosowanie się do zmian organizacji ruchu wprowadzanych na budowie.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.10-08.12.2017r. w ulicy Rdestowej na odcinku od ul. Szafranowej do ul. Leśna Polana  będzie odbywał się remont nawierzchni jezdni. I etap robót planowany jest od ul. Szafranowej  na długości 460m w kierunku ul. Chwaszczyńskiej i potrwa około 3 tygodni.  Na wysokości prac, będzie wprowadzony ruch wahadłowy. Dojazdy do ul. Rdestowej z ulic osiedlowych będą odbywały się przez ul. Waniliową i Paprykową .

Uprzejmie informujemy, że w dniach 09.10-31.12.2017 będzie całkowicie zamknięty odcinek ul. Opata Hackiego od ul. Komierowskiego do ul. Chylońskiej. Objazd do ul. Chylońskiej poprowadzono ul. Komierowskiego, natomiast do ul. Opata Hackiego od strony ul. Chylońskiej poprowadzono przez ul. Morską i ul. Zakręt do Oksywia.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 09.10-08.12.2017 z uwagi na remont chodnika będzie zamykany na wysokości prowadzonych robót prawy pas ul. Władysława IV (kierunek centrum) na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Obrońców Wybrzeża.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, ze w dniach 09.10.2017 - 10.04.2018 z uwagi na remont drogi wraz z infrastrukturą będzie całkowicie zamknięty odcinek ul. Okrzei od ul. Mireckiego do ul. Przybyszewskiego.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

W nocy z dnia 20 na dzień 21 września (środa/czwartek) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Podjazd. Ruch prowadzony będzie tam dwiema jezdniami. Każda z jezdni będzie zawężona do jednego pasa.  Jedyną zmianą wprowadzoną w obowiązującej tymczasowej organizacji ruchu na drogach objazdowych tj. na ulicach Wójta Radtkego, Władysława IV, 3 Maja, Dworcowej i 10 Lutego będzie dopuszczenie jazdy ul. 10 Lutego na wprost przez skrzyżowanie z ul. 3 Maja w kierunku ul. Podjazd dwoma pasami ruchu. Ruch pieszy na ul. Podjazd będzie odbywał się bez zmian- chodnik przebiegający po stronie al. 17 Grudnia pozostanie zamknięty.


Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od dnia 22.09.2017r. w dzielnicy Mały Kack w Gdyni na ulicach zlokalizowanych pomiędzy ul. Łowicką a ul. Łęczycką to jest na ulicach: Olkuskiej, Częstochowskiej, Lipnowskiej, Piotrkowskiej, Radomskiej, Łęczyckiej, Kaliskiej, Wieluńskiej, Sieradzkiej, Płockiej i Sochaczewskiej zostanie wprowadzona strefa ograniczonej prędkości do 30 km/h.

Informujemy, że od dnia 05.09.2017r. na ul. Bielskiej w dzielnicy Mały Kack wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. Ruch jednokierunkowy odbywać się będzie od ul. Sandomierskiej do ul. Łowickiej.

Więcej artykułów…
<- Powrót