Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Uprzejmie informujemy, że:

  • w dniach 20-22.07.2018 od godziny 20:00 będzie prowadzony remont gwarancyjny przegubu Estakady Kwiatkowskiego na wysokości ulicy Opata Hackiego kierunek Obwodnica Trójmiasta. Ruch będzie odbywał się jednym pasem ruchu.
  • w dniach 27-29.07.2018r od godziny 20:00 będzie prowadzony remont gwarancyjny przegubu Estakady Kwiatkowskiego na wysokości ulicy Opata Hackiego kierunek Kosakowo. Ruch będzie odbywał się jednym pasem ruchu.

Wszystkich kierującym prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w związku z organizacją imprezy pod nazwą „Kulinarna Świętojańska” w dniu 21 lipca 2018 r. w godzinach od 900 do 2000 wyłączona zostanie z ruchu ulica Świętojańska (na odcinku od ul. Żwirki i Wigury do ul. Wybickiego).

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz o podporządkowanie się poleceniom funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19.07.2018r ul. Wendy. w godzinach 9:00 - 15:00 na wysokości Kościoła będzie zamknięta dla ruchu .

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 18.07.2018 od godziny 6:00 zostanie otwarty przejazd ulicą H. Sienkiewicza  w obu kierunkach.

Więcej informacji:  http://gdynia.pl/co-nowego,2774/wraca-ruch-na-sienkiewicza,525549

Uprzejmie informujemy, że w dniach 17-18.07.2018r. w al. Zwycięstwa od ul. Powstania Styczniowego do ul. Stryjskiej będzie prowadzony remont nawierzchni jezdni. W rejonie prowadzonych robót ruch będzie odbywał się jednym pasem ruchu.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj do 06.08.2018r. będzie prowadzony remont dylatacji na przyczółku łącznicy wjazdowej od ul. Morskiej na Estakadę Kwiatkowskiego, kierunek Obłuże. Będzie zamknięty jeden pas ruchu.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

W połowie czerwca na skrzyżowaniu ulicy Wielkopolskiej i Drogi Gdyńskiej wprowadzona została pilotażowa organizacja ruchu. Wszystko po to, aby usprawnić płynność ruchu, zwłaszcza w godzinach porannych. Takie rozwiązanie trwało trzy tygodnie i wszystko wskazuje na to, że się sprawdziło. Dlatego nowa organizacja ruchu w Orłowie zostaje wprowadzona na stałe.

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że w ulicy Morskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Mireckiego w związku z budową BUS PASA są czynne dwa pasy ruchu w kierunku Centrum. Skrzyżowanie ulicy Morskiej z ulicą  Mireckiego będzie nadal zamknięte.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Już niemal zakończono prace wzdłuż ulicy Marszewskiej, które rozpoczęły się na początku kwietnia. Gdyński Zarząd Dróg i Zieleni wspólnie z Nadleśnictwem Gdańsk oczyścił pobocza i przebudował przystanki autobusowe przy Leśnym Ogrodzie Botanicznym, który zyskuje coraz więcej odwiedzających.

Więcej…

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót