Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Informujemy, że w związku z Międzynarodowymi Górskimi Samochodowymi Mistrzostwami Polski Grand Prix Sopot-Gdynia 2017 w sobotę, tj. w dniu 19.08.2017 r. w godzinach 6.00-21.00 planowane jest zamknięcie ul. Sopockiej od skrzyżowania z ul. Wielkopolską. Następnego dnia, tj. w niedzielę 20 sierpnia zamknięcie nastąpi również o godz. 6.00 zaś ulica zostanie udostępniona do ruchu pojazdów po godz. 20.00. Objazd do Sopotu odbywać się będzie ulicą Wielkopolską i aleją Zwycięstwa. Dojazd do osiedla "Wzgórze Bernadowo" będzie możliwy zarówno od ulicy Sopockiej jak i ulicy Parkowej.Ze względu na wymogi bezpieczeństwa i porządku publicznego, wszystkich kierujących pojazdami oraz pieszych uczestników ruchu drogowego prosimy o stosowanie się do wskazań biorących udział w zabezpieczeniu imprezy przedstawicieli służb porządkowych organizatora.

Uprzejmie informujemy o zmianie organizacji ruchu na skrzyżowaniu Rdestowa/Nowowiczlińska w związku z robotami drogowymi:

Więcej…

Informujemy, że z okazji Święta Wojska Polskiego dnia 15.08.2017 r. w godzinach 11:45-13:15 zamknięte zostaną dla ruchu następujące ulice:
- Stefana Żeromskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kazimierza Pułaskiego do Skweru Kościuszki,
- Skwer Kościuszki na odcinku od ulicy Świętojańskiej do ulicy Jerzego Waszyngtona.
Wszystkich kierowców prosimy o stosowanie się do wskazań oraz poleceń żołnierzy Żandarmerii Wojskowej funkcjonariuszy Policji oraz Strażników Straży Miejskiej   kierujących ruchem.

Informujemy, że w dniach 11-12.08, na terenie przyległym do plaży miejskiej odbędą się pokazy lotnicze  pn. „Aerobaltic”. W związku z ww. imprezą nastąpią zmiany w organizacji ruchu:

Więcej…

Informujemy, że we wtorek, dnia 15 sierpnia 2017 r. odbędzie się XXIII Międzynarodowy Maraton „Solidarności” na

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że w dniach 07-19.08.2017 będzie odbywał się remont nawierzchni jezdni ul. Łużyckiej. Ruch będzie odbywał się jednokierunkowo od ul. Stryjskiej do ul.Sportowej. W dniu 20.08.2017 z uwagi na układanie warstwy ścieralnej na jezdni będzie zamknięta ul. Łużycka w obu kierunkach.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

31 lipca 2017 r. rozpocznie się remont łącznicy wjazdowej z ul. Janka Wiśniewskiego na Estakadę Kwiatkowskiego (jezdnia w kierunku Obwodnicy). Prace na łącznicy będą wykonywane w dwóch etapach. Pierwszy etap obejmować będzie lewą część jezdni drugi prawą. Remont potrwa do ok. 28 sierpnia 2017 r.

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w niedzielę, 13 sierpnia 2017 r., z uwagi na festyn „Bitwa Warszawska – kapitał w XXI wiek” przewidywane są następujące zmiany w stałej organizacji ruchu drogowego:

  • od ok. 0800 nastąpi zamknięcie Alei Marszałka Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Świętojańską do skrzyżowania z ul. Legionów. Impreza zakończy się zgodnie z planem około godziny 1800, wtedy też przywrócony zostanie ruchu na wyłączonym fragmencie ww. ulicy;
  • w ww. godzinach możliwy będzie przejazd Aleją od ul. Generała Józefa Bema do ul. Świętojańskiej.

Jednocześnie ze względu na wymogi bezpieczeństwa i porządku publicznego, wszystkich uczestników ruchu drogowego prosimy o stosowanie się do wskazań biorących udział w zabezpieczeniu imprezy strażników Straży Miejskiej i służb porządkowych organizatora.

Aktualizacja 25.07.2017

We wtorek 25 lipca ruszyła długo wyczekiwana przebudowa jednego z najbardziej newralgicznych skrzyżowań w centrum Gdyni: ulic 10 Lutego – Dworcowej – Podjazd. Dla zmotoryzowanych oraz pasażerów komunikacji miejskiej oznacza to bardzo duże zmiany. Rozbudowa wiąże się z wprowadzeniem zmian w organizacji ruchu nie tylko na przebudowywanym splocie dróg. Obejmą one także takie ulice, jak Wójta Radtkego, 3 Maja czy Władysława IV. Ograniczeniom podlegać będzie również ruch ciężarowy w centrum miasta.

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że od 11.07.2017 do końca października 2017r. będą trwały prace związane z przebudową dróg i infrastruktury w ulicach Zwierzynieckiej, Wilczej, Bobrowej, Demptowskiej.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy, że od 03.07.2017 (poniedziałek) rozpoczną się roboty związane z poszerzeniem ul. Nowowiczlińskiej w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Rdestowej. Celem przebudowy będzie poprawa bezpieczeństwa i komfortu jazdy na skrzyżowaniu Nowowiczlińska i Rdestowa poprzez wyznaczenie lewoskrętu w ul. Rdestową.
W ramach przebudowy wykonane będzie poszerzenie ul. Nowowiczlińskiej oraz związana z tym przebudowa sieci trakcyjnej oraz kanalizacji deszczowej.
Remont potrwa około dwa miesiące. Roboty zasadnicze prowadzone będą w ciągu dnia przy czasowym zawężaniu pasów ruchu ze względów bezpieczeństwa uczestników ruchu oraz technologicznych. Przewidziane jest nocne wykonywanie prac, które mogą sprawiać największe niedogodności.
Koszt remontu wynosi około 350 000,00 zł . Przeprowadzany będzie przez firmę WPRD Gravel Sp. z o.o.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że w dniach 12.04 - 30.11.2017r. będą prowadzone prace związane z rewitalizacją ulic Komierowskiego, Opata Hackiego, Zamenhofa i św. Mikołaja. Podczas prac będzie wprowadzana tymczasowa organizacja ruchu, o której będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Do odwołania zamknięta została ulica Henryka Sienkiewicza. Wstrzymany został również ruch pieszy. Na miejscu nad bezpieczeństwem czuwa Straż Miejska i Policja, które kierują także ruchem. Środki bezpieczeństwa są konieczne po tym jak w czwartek wieczorem 23 lutego 2017 r. osunęła się skarpa na dom stojący przy ul. Sędzickiego 22. Piętnastu mieszkańców zostało ewakuowanych. Część z nich spędziła noc u rodziny, pozostałym miasto zapewniło noclegi w hotelu. O tym, kiedy mieszkańcy będą mogli powrócić do swoich domów zdecyduje Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Ul. H. Sienkiewicza ma częściowo uszkodzoną nawierzchnię, co może być niebezpieczne dla poruszających się nią samochodów. Stąd decyzja o jej zamknięciu do odwołania.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót