Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w związku z organizacją imprezy „MTB Gdynia Maraton”  w najbliższą sobotę (tj. 23.9.2017r.), od ok. godz. 09:30 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego nw. ulic:

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że na ulicy Wielkopolskiej kierunek centrum od ul. Źródła Marii do Starodworcowej w dniach 21-23.09.2017r. będą prowadzone prace związane z remontem nawierzchni bitumicznej jezdni. Samochody będą poruszać się po jednym pasie ruchu podczas prowadzonych prac.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

W nocy z dnia 20 na dzień 21 września (środa/czwartek) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Podjazd. Ruch prowadzony będzie tam dwiema jezdniami. Każda z jezdni będzie zawężona do jednego pasa.  Jedyną zmianą wprowadzoną w obowiązującej tymczasowej organizacji ruchu na drogach objazdowych tj. na ulicach Wójta Radtkego, Władysława IV, 3 Maja, Dworcowej i 10 Lutego będzie dopuszczenie jazdy ul. 10 Lutego na wprost przez skrzyżowanie z ul. 3 Maja w kierunku ul. Podjazd dwoma pasami ruchu. Ruch pieszy na ul. Podjazd będzie odbywał się bez zmian- chodnik przebiegający po stronie al. 17 Grudnia pozostanie zamknięty.


Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w dniu 14 października b.r. odbędzie się „Marsz Życia i Nadziei”. W związku z powyższym na czas przemarszu w godzinach 12:00 - 13:00 przewidywane są następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • wyłączona zostanie z ruchu ul. Bema (od I Armii Wojska Polskiego do Piłsudskiego), oraz Al. Marszałka Piłsudskiego (od ul. Bema do ul. Świętojańskiej),
  • zawężona zostanie do jednego pasa ruchu ul. Świętojańska – (od al. Marszałka Piłsudskiego do Skweru Kościuszki) oraz Skwer Kościuszki

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz o podporządkowanie się poleceniom funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 12.09 - 16.10.2017r.  będzie prowadzony remont chodnika i prawego pasa jezdni na ul. Wójta Radtkego od ul. Plac Konstytucji do ul. 3-go Maja, prawa strona. Od strony Hali Handlowej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się B-36, zaś prawy pas ruchu będzie miejscowo zamykany.

Od 16.10 - 13.11.2017 będzie prowadzony dalszy remont chodnika i prawego pasa jezdni w ul. 3-go Maja do ul. Starowiejskiej. Prawy pas ruchu także będzie miejscowo zamykany.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od dnia 22.09.2017r. w dzielnicy Mały Kack w Gdyni na ulicach zlokalizowanych pomiędzy ul. Łowicką a ul. Łęczycką to jest na ulicach: Olkuskiej, Częstochowskiej, Lipnowskiej, Piotrkowskiej, Radomskiej, Łęczyckiej, Kaliskiej, Wieluńskiej, Sieradzkiej, Płockiej i Sochaczewskiej zostanie wprowadzona strefa ograniczonej prędkości do 30 km/h.

Zarząd Dróg i Zieleni informuje, że w związku z organizowanym przez Gdynię oraz Pomorską Fundację Filmową w Gdyni 42. Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przewidywane są następujące zmiany w organizacji ruchu:

  1. od 16 września do 24 września całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów będzie ulica Danuty Baduszkowej. W wyżej wymienionym okresie dla dwukierunkowego ruchu zostanie udostępniony dotychczas jednokierunkowy odcinek ulic Armii Krajowej i Zawiszy Czarnego między parkingiem a Teatrem Muzycznym,
  2. w dniu 23 września w godz. 14:00-21:30 z uwagi na uroczystą galę rozdania nagród Festiwalu zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice: Armii Krajowej na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Zawiszy Czarnego (z zachowaniem obsługi komunikacyjnej ul. Józefa Wybickiego i Placu Grunwaldzkiego), Zawiszy Czarnego, Karola Borchardta,

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie swoich planów do zmienionej organizacji ruchu oraz podporządkowanie się poleceniom wydawanym przez funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej.

Informujemy, że od dnia 05.09.2017r. na ul. Bielskiej w dzielnicy Mały Kack wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. Ruch jednokierunkowy odbywać się będzie od ul. Sandomierskiej do ul. Łowickiej.

Informujemy, że w dniach 25.08 - 30.10.2017r. w jezdni ulicy Chwarznieńskiej, na wysokości Potoku Wiczlinskiego (przed sklepem LIDL). W związku z budową nowej drogi rowerowej będą prowadzone prace związane z remontem przepustu na Potoku Wiczlińskim. Ruch we wskazanym miejscu będzie odbywał się wahadłowo , sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy, że w celu usprawnienia ruchu komunikacji zbiorowej podczas przebudowy skrzyżowania ul. Dworcowej, 10-go Lutego i podjazd, w poniedziałek 28.08.2017r. o godzinie 5.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Janka Wiśniewskiego, gdzie zostanie wprowadzony BUS pas w kierunku centrum na odcinku od wiaduktu kolejowego na wysokości przystanku SKM Gdynia Stocznia do pl. Konstytucji. Z istniejącej jezdni ul. Janka Wiśniewskiego zostaną wydzielone 3 pasy ruchu z czego środkowy zostanie przeznaczony dla pojazdów komunikacji miejskiej.

Uprzejmie informujemy, że od 11.07.2017 do końca października 2017r. będą trwały prace związane z przebudową dróg i infrastruktury w ulicach Zwierzynieckiej, Wilczej, Bobrowej, Demptowskiej.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 12.04 - 30.11.2017r. będą prowadzone prace związane z rewitalizacją ulic Komierowskiego, Opata Hackiego, Zamenhofa i św. Mikołaja. Podczas prac będzie wprowadzana tymczasowa organizacja ruchu, o której będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Do odwołania zamknięta została ulica Henryka Sienkiewicza. Wstrzymany został również ruch pieszy. Na miejscu nad bezpieczeństwem czuwa Straż Miejska i Policja, które kierują także ruchem. Środki bezpieczeństwa są konieczne po tym jak w czwartek wieczorem 23 lutego 2017 r. osunęła się skarpa na dom stojący przy ul. Sędzickiego 22. Piętnastu mieszkańców zostało ewakuowanych. Część z nich spędziła noc u rodziny, pozostałym miasto zapewniło noclegi w hotelu. O tym, kiedy mieszkańcy będą mogli powrócić do swoich domów zdecyduje Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Ul. H. Sienkiewicza ma częściowo uszkodzoną nawierzchnię, co może być niebezpieczne dla poruszających się nią samochodów. Stąd decyzja o jej zamknięciu do odwołania.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót