Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24.11-04.12.2017r. ulica Grenadierów od ul. Racławickiej do ul. B. Głowackiego z uwagi na remont nawierzchni jedni będzie na ww. odcinku nieczynna. Dojazd do ul. B.Głowackiego będzie możliwy tylko od ul. Strzelców.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na remont nawierzchni przejazdu kolejowego w ul. Piaskowej będzie on w dniach 25.11 od godz. 9:00 do 27.11.2017 zamknięty.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

AKTUALIZACJA

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na przedłużające się niekorzystne warunki pogodowe prawy pas ul. Wójta Radtkego i 3-go Maja będą nieczynne do soboty tj 25.11.2017 łącznie.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na niekorzystne warunki pogodowe nadal będzie zamknięty prawy pas ruchu na ul. Wójta Radtkego i ul. 3-go Maja do czwartku łącznie tj 23.11.2017r.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w jezdni ul. Legionów na wysokości III LO w dniach 20.11-04.12.2017r. będą prowadzone prace związane z budową wyniesionego przejścia dla pieszych. Ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w ulicach Wójta Radtkego (Plac Konstytucji - 3-go Maja) i 3-go Maja (Wójta Radtkego - Starowiejska) od godziny 18:00 w dniu 17.11 do 19.11.2017r.  z uwagi na remont jezdni będzie zajęty prawy pas ruchu.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, w imieniu Gminy wykonuje obowiązki dotyczące utrzymania zimowego dróg publicznych i dróg wewnętrznych należących do gminy (jezdni, chodników, dróg rowerowych) a także innych ciągów komunikacyjnych, np. na terenach zielonych. Bezpośrednia realizacja zadań związanych z utrzymaniem zimowym miasta zlecana jest zewnętrznym firmom wybranym w wyniku przetargów.

Więcej…

Informujemy o rozpoczynającym się remoncie nawierzchni jezdni i chodników na ul. Majkowskiego na odcinku od numeru 2 do 12. Remont będzie obejmował wymianę konstrukcji jezdni oraz nawierzchni chodników wraz z wykonaniem ich wzmocnienia. Prace potrwają do końca listopada 2017 roku. Jego koszt wynosi około 360 tys złotych. Prosimy o dostosowanie się do zmian organizacji ruchu wprowadzanych na budowie.

Informujemy o rozpoczęciu modernizacji chodników na ulicy Raduńskiej i Krokowskiej. Planowana jest wymiana nawierzchni chodników po obu strona ulic na łącznym odcinku około 500m wraz z wykonaniem wzmocnienia ich konstrukcji. Prace będą wykonywane odcinkami i potrwają do połowy grudnia 2017 roku. Remont jest wykonywany z dodatkowej puli pieniędzy, przekazanej z budżetu miasta, na modernizację chodników w dzielnicach. Jego koszt wynosi około 450 tys złotych.Prosimy o dostosowanie się do zmian organizacji ruchu wprowadzanych na budowie

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na prace związane z ustawianiem dźwigu w dniach 04-05 i 16-17.11.2017r. będzie zamknięta dla ruchu ul. Tadeusza Wendy na odcinku około 100m od ul. Węglowej. Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na remont przegubów, na łącznicy wjazdowej z ul. Hutniczej na Estakadę Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża w dniach 03.11-04.12.2017r. będzie zamknięty  jeden pas ruchu. Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy o rozpoczęciu modernizacji chodników na ul. Wejherowskiej na odcinku od ul.Wiejskiej do ul.Starogardzkiej. Planowana jest wymiana nawierzchni chodników po obu strona ulicy na odcinku około 450m wraz z wykonaniem wzmocnienia ich konstrukcji. Prace będą wykonywane odcinkami i potrwają do połowy grudnia 2017 roku. Remont jest wykonywany z dodatkowej puli pieniędzy, przekazanej z budżetu miasta, na modernizację chodników w dzielnicach. Jego koszt to 380 tys złotych. Prosimy o dostosowanie się do zmian organizacji ruchu wprowadzanych na budowie.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.10-08.12.2017r. w ulicy Rdestowej na odcinku od ul. Szafranowej do ul. Leśna Polana  będzie odbywał się remont nawierzchni jezdni. I etap robót planowany jest od ul. Szafranowej  na długości 460m w kierunku ul. Chwaszczyńskiej i potrwa około 3 tygodni.  Na wysokości prac, będzie wprowadzony ruch wahadłowy. Dojazdy do ul. Rdestowej z ulic osiedlowych będą odbywały się przez ul. Waniliową i Paprykową .

Uprzejmie informujemy, że w dniach 09.10-31.12.2017 będzie całkowicie zamknięty odcinek ul. Opata Hackiego od ul. Komierowskiego do ul. Chylońskiej. Objazd do ul. Chylońskiej poprowadzono ul. Komierowskiego, natomiast do ul. Opata Hackiego od strony ul. Chylońskiej poprowadzono przez ul. Morską i ul. Zakręt do Oksywia.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 09.10-08.12.2017 z uwagi na remont chodnika będzie zamykany na wysokości prowadzonych robót prawy pas ul. Władysława IV (kierunek centrum) na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Obrońców Wybrzeża.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, ze w dniach 09.10.2017 - 10.04.2018 z uwagi na remont drogi wraz z infrastrukturą będzie całkowicie zamknięty odcinek ul. Okrzei od ul. Mireckiego do ul. Przybyszewskiego.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

W nocy z dnia 20 na dzień 21 września (środa/czwartek) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Podjazd. Ruch prowadzony będzie tam dwiema jezdniami. Każda z jezdni będzie zawężona do jednego pasa.  Jedyną zmianą wprowadzoną w obowiązującej tymczasowej organizacji ruchu na drogach objazdowych tj. na ulicach Wójta Radtkego, Władysława IV, 3 Maja, Dworcowej i 10 Lutego będzie dopuszczenie jazdy ul. 10 Lutego na wprost przez skrzyżowanie z ul. 3 Maja w kierunku ul. Podjazd dwoma pasami ruchu. Ruch pieszy na ul. Podjazd będzie odbywał się bez zmian- chodnik przebiegający po stronie al. 17 Grudnia pozostanie zamknięty.


Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od dnia 22.09.2017r. w dzielnicy Mały Kack w Gdyni na ulicach zlokalizowanych pomiędzy ul. Łowicką a ul. Łęczycką to jest na ulicach: Olkuskiej, Częstochowskiej, Lipnowskiej, Piotrkowskiej, Radomskiej, Łęczyckiej, Kaliskiej, Wieluńskiej, Sieradzkiej, Płockiej i Sochaczewskiej zostanie wprowadzona strefa ograniczonej prędkości do 30 km/h.

Informujemy, że od dnia 05.09.2017r. na ul. Bielskiej w dzielnicy Mały Kack wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. Ruch jednokierunkowy odbywać się będzie od ul. Sandomierskiej do ul. Łowickiej.

Informujemy, że w celu usprawnienia ruchu komunikacji zbiorowej podczas przebudowy skrzyżowania ul. Dworcowej, 10-go Lutego i podjazd, w poniedziałek 28.08.2017r. o godzinie 5.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Janka Wiśniewskiego, gdzie zostanie wprowadzony BUS pas w kierunku centrum na odcinku od wiaduktu kolejowego na wysokości przystanku SKM Gdynia Stocznia do pl. Konstytucji. Z istniejącej jezdni ul. Janka Wiśniewskiego zostaną wydzielone 3 pasy ruchu z czego środkowy zostanie przeznaczony dla pojazdów komunikacji miejskiej.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 12.04 - 30.11.2017r. będą prowadzone prace związane z rewitalizacją ulic Komierowskiego, Opata Hackiego, Zamenhofa i św. Mikołaja. Podczas prac będzie wprowadzana tymczasowa organizacja ruchu, o której będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Więcej artykułów…
<- Powrót