Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Aktualizacja 25.07.2017

We wtorek 25 lipca ruszyła długo wyczekiwana przebudowa jednego z najbardziej newralgicznych skrzyżowań w centrum Gdyni: ulic 10 Lutego – Dworcowej – Podjazd. Dla zmotoryzowanych oraz pasażerów komunikacji miejskiej oznacza to bardzo duże zmiany. Rozbudowa wiąże się z wprowadzeniem zmian w organizacji ruchu nie tylko na przebudowywanym splocie dróg. Obejmą one także takie ulice, jak Wójta Radtkego, 3 Maja czy Władysława IV. Ograniczeniom podlegać będzie również ruch ciężarowy w centrum miasta.

Więcej…

Informujemy, że w niedzielę, tj. w dniu 16.07.2017 r. w związku z zaplanowanym meczem ekstraklasy na Stadionie Piłkarskim w Gdyni przy ul. Olimpijskiej (mecz rozgrywany pomiędzy Arką Gdynia a Śląskiem Wrocław o godz. 15.30) przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej, stałej organizacji ruchu drogowego:

Więcej…

Informujemy, że w dniach 12.07 – 13.07.2017r. nastąpi zamknięcie części skrzyżowania ulic Kontenerowej i Wiśniewskiego. Zamknięciu ulegnie zjazd z łącznic zjazdowych z Estakady Kwiatkowskiego od strony ul. Unruga i od strony Obwodnicy Trójmiasta. Objazd do Terminala Kontenerowego oraz bazy promowej poprowadzony zostanie z Estakady Kwiatkowskiego od strony Obwodnicy Trójmiasta poprzez łącznicę zjazdową na ul. Wiśniewskiego oraz odcinkiem ul. Wiśniewskiego równoległym do Estakady Kwiatkowskiego. Od strony ul. Unruga objazd przebiega przez ul. Hutniczą gdzie należy zawrócić i ponownie wjechać na Est. Kwiatkowskiego i dalej przez ul. Wiśniewskiego.


Informujemy, że w związku z Wojewódzkimi Obchodami Święta Policji w dniu 18 lipca 2017 r. w godzinach od 11.00 do 12.00 wyłączone zostaną z ruchu następujące ulice:

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że od 11.07.2017 do końca października 2017r. będą trwały prace związane z przebudową dróg i infrastruktury w ulicach Zwierzynieckiej, Wilczej, Bobrowej, Demptowskiej.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 10.07-20.07.2017 będą wykonywane prace związane z układaniem warstw bitumicznych na ul. Chwarznieńskiej od ul. Mokrej do ul. Kamrowskiego. Na wymienionym odcinku ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Informujemy, że od 03.07.2017 (poniedziałek) rozpoczną się roboty związane z poszerzeniem ul. Nowowiczlińskiej w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Rdestowej. Celem przebudowy będzie poprawa bezpieczeństwa i komfortu jazdy na skrzyżowaniu Nowowiczlińska i Rdestowa poprzez wyznaczenie lewoskrętu w ul. Rdestową.
W ramach przebudowy wykonane będzie poszerzenie ul. Nowowiczlińskiej oraz związana z tym przebudowa sieci trakcyjnej oraz kanalizacji deszczowej.
Remont potrwa około dwa miesiące. Roboty zasadnicze prowadzone będą w ciągu dnia przy czasowym zawężaniu pasów ruchu ze względów bezpieczeństwa uczestników ruchu oraz technologicznych. Przewidziane jest nocne wykonywanie prac, które mogą sprawiać największe niedogodności.
Koszt remontu wynosi około 350 000,00 zł . Przeprowadzany będzie przez firmę WPRD Gravel Sp. z o.o.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Więcej…

Od dnia 05.07.2017 na ulicach Działek Leśnych obowiązywać będą następujące zmiany w organizacji ruchu:

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że na ul. Chwarznieńskiej, odcinek od ul. Mokrej do ronda (przy sklepie "Biedronka') w dniach 15.05-06.08.2017 będzie odbywać się po prawej stronie w kierunku centrum budowa ciągu pieszo rowerowego. W związku z powyższym będzie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu jednego pasa podczas prowadzonych prac tj. w godzinach 7:00 - 16:00. Wówczas ruch będzie odbywał się wahadłowo.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 12.04 - 30.11.2017r. będą prowadzone prace związane z rewitalizacją ulic Komierowskiego, Opata Hackiego, Zamenhofa i św. Mikołaja. Podczas prac będzie wprowadzana tymczasowa organizacja ruchu, o której będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Do odwołania zamknięta została ulica Henryka Sienkiewicza. Wstrzymany został również ruch pieszy. Na miejscu nad bezpieczeństwem czuwa Straż Miejska i Policja, które kierują także ruchem. Środki bezpieczeństwa są konieczne po tym jak w czwartek wieczorem 23 lutego 2017 r. osunęła się skarpa na dom stojący przy ul. Sędzickiego 22. Piętnastu mieszkańców zostało ewakuowanych. Część z nich spędziła noc u rodziny, pozostałym miasto zapewniło noclegi w hotelu. O tym, kiedy mieszkańcy będą mogli powrócić do swoich domów zdecyduje Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Ul. H. Sienkiewicza ma częściowo uszkodzoną nawierzchnię, co może być niebezpieczne dla poruszających się nią samochodów. Stąd decyzja o jej zamknięciu do odwołania.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót