Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Uprzejmie informujemy, że od godz. 12:00 w dniu 08.11 do dnia 30.11.2018 w ul. Morskiej na wysokości skrzyżowania z ul. Grabowo kierunek Centrum ruch będzie prowadzony jednym pasem ruchu. Na wysokości ww. odcinka ul. Morskiej będą prowadzone prace polegające na wymianie podbudowy wraz z nawierzchnią podczas budowy Bus Pasów.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 05 listopada zostaną rozpoczęte prace związane z wymianą dylatacji na łącznicy wjazdowej na Estakadę Kwiatkowskiego z ul. Kontenerowej w kierunku Obłuża. Roboty trwały będą około czterech tygodni i przeprowadzane będą w dwóch etapach, przy zamknięciu w każdym etapie połowy jezdni. W pierwszej kolejności zamknięty będzie lewy pas.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 29.10 - 05.12.2018r. będzie prowadzony remont chodników w ul. Legionów na odcinku od ul. Redłowskiej do ul. Harcerskiej. Na wysokości prowadzonych robót wystąpią miejscowe zawężenia jezdni.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Dnia 01.10.2018 rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ul. płk. Dąbka w rejonie skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego. Przez pierwszy tydzień prace będą prowadzone poza jezdnią. Od dnia 08.10.2018 jezdnia ul. Dąbka na odcinku pomiędzy ulicami Andersa (Kosakowo) i Maciejewicza zostanie zawężona- ruch prowadzony będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Pierwszy etap robót potrwa około półtora miesiąca. W drugim etapie zakres prowadzonych na jezdni ul. płk. Dąbka prac zostanie rozszerzony do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego, na którym zajęty będzie wydzielony pas do skrętu w prawo.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od dnia 30 września na fragmencie ul. Mariackiej (Kamienna Góra) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót