Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Informujemy, że  w dniach 18-19.09.2018r. od godz.7.30, na czas demontażu dźwigu z budowy, ulica Tadeusza Wendy od ul.Węglowej do wjazdu na teren Morskiej Agencji Gdynia zostanie zamknięta dla ruchu. Prosimy kierujących o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17.09.2018r. ul. Kalksztajnów przed ul. Sambora została zamknięta z uwagi na awarię wodociągową. Objazd został poprowadzony ulicą B. Dembińskiego. Przewidywany termin usunięcia awarii 18.09.2018r. Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 20.09 - 07.10.2018r. w ul. Morskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą M. Mireckiego (Kaufland) kierunek Rumia, zostanie zwężona jezdnia do jednego pasa ruchu. Na pozostałych pasach będą prowadzone roboty polegające na wymianie podbudowy wraz z nawierzchnią przy budowie Bus Pasów na ul. Morskiej w Gdyni.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

W czasie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w dniach 17-21.09.2018r. w godzinach 700-800 oraz 1500-1600 zamknięte dla ruchu kołowego zostaną ulice przebiegające przy Szkole Podstawowej nr 45 (Wiczlińska od Lubczykowej do Lukrecjowej, Lukrecjowa, Lubczykowa, Słonecznikowa, Serdecznikowa). Nadzór nad zamkniętymi ulicami sprawować będzie Straż Miejska.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w związku z organizowanymi w dniach 16-22 września b.r. obchodami „Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu” przewidywane są następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • od godz. 00:00 dnia 16 września do godz. 24:00 dnia 22 września na odcinku ul. Starowiejskiej pomiędzy skrzyżowaniami z ul. 3 Maja a Mściwoja wprowadzone zostaną obustronne zakazy zatrzymywania się.

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w związku z obchodami „Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu” przewidywane są następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • od godz. 00:00 dnia 16 września przez okres około trzech miesięcy na ul. 3 Maja za skrzyżowaniem z ul. Starowiejską uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek komunikacji zbiorowej.

Więcej szczegółów dotyczących przystanku udostępnionych zostanie na stronie internetowej ZKM.

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Zieleni informuje, że w związku z organizowanym przez Gdynię oraz Pomorską Fundację Filmową w Gdyni 43. Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przewidywane są następujące zmiany w organizacji ruchu:

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w związku z organizowanymi w dniu 22 września b.r. obchodami „Europejskiego Dnia bez Samochodu” przewidywane są następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • od godz. 6:00 do godz. 21:00 wyłączona zostanie z ruchu al. Jana Pawła II za wjazdem do Mariny.

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz podporządkowanie się do poleceń wydawanych przez strażników Straży Miejskiej.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że od dnia 01.08.2018r. od godz. 09.00 na ul. Kapitańskiej na odcinku od ul. Surmana do ul. Grabowo nastąpi zmiana stałej organizacji ruchu. Na powyższym odcinku ul. Kapitańskiej zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu w kierunku ul. Grabowo.

Prosimy kierowców o uwagę i dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Więcej informacji na stronie gdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem II etapu rewitalizacji dzielnicy Chylonia będzie zamknięta dla ruchu samochodowego w dniach 23.07-23.09.2018 ul. Ludwika Zamenhofa od posesji nr 13 do ul. Komierowskiego.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót