Aktualności drogowe
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona Główna pozostałe aktualności

Uprzejmie informujemy, że w dniach 13-14.07.2018r. od godziny 9:00 będzie zamknięta ul. Łowicka na odcinku od ul. Małopolskiej do ul. Płockiej. Będzie   obowiązywał objazd  ulicami  Małopolska - Wrocławska  lub ul. Płocka - Radomska - Sieradzka
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj do 06.08.2018r. będzie prowadzony remont dylatacji na przyczółku łącznicy wjazdowej od ul. Morskiej na Estakadę Kwiatkowskiego, kierunek Obłuże. Będzie zamknięty jeden pas ruchu.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

W połowie czerwca na skrzyżowaniu ulicy Wielkopolskiej i Drogi Gdyńskiej wprowadzona została pilotażowa organizacja ruchu. Wszystko po to, aby usprawnić płynność ruchu, zwłaszcza w godzinach porannych. Takie rozwiązanie trwało trzy tygodnie i wszystko wskazuje na to, że się sprawdziło. Dlatego nowa organizacja ruchu w Orłowie zostaje wprowadzona na stałe.

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że w ulicy Morskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Mireckiego w związku z budową BUS PASA są czynne dwa pasy ruchu w kierunku Centrum. Skrzyżowanie ulicy Morskiej z ulicą  Mireckiego będzie nadal zamknięte.
Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Już niemal zakończono prace wzdłuż ulicy Marszewskiej, które rozpoczęły się na początku kwietnia. Gdyński Zarząd Dróg i Zieleni wspólnie z Nadleśnictwem Gdańsk oczyścił pobocza i przebudował przystanki autobusowe przy Leśnym Ogrodzie Botanicznym, który zyskuje coraz więcej odwiedzających.

Więcej…

Archiwum wiadomości >>>

<- Powrót