FIFA U-20 zmiany w okolicy stadionu przy ul. Olimpijskiej

Informujemy, że w czwartek, tj. w dniu 23.05.2019 r. w związku z zaplanowanym meczem turnieju FIFA U-20 (mecz rozgrywany pomiędzy reprezentacją Meksyku a reprezentacją Włoch o godz. 18.00) na Stadionie Piłkarskim w Gdyni przy ul. Olimpijskiej przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej, stałej organizacji ruchu drogowego:
• około 7h przed rozpoczęciem meczu wyłączona z ruchu kołowego zostanie strefa obejmująca ulice: Olimpijską, fragment Sportowej (od skrzyżowania z K. Górskiego w stronę Olimpijskiej) i Wileńskiej (od zjazdu na parking przy Hali Sportowo – Widowiskowej w kierunku skrzyżowania z Olimpijską) – w strefie tej obowiązywać będzie ruch pieszy;
• około 2h przed rozpoczęciem rozgrywek wyłączona z ruchu zostanie ul. Małokacka (od skrzyżowania z ul. Konwaliową na Witominie w kierunku Redłowa) oraz fragment ul. Stryjskiej (od skrzyżowania z ul. Halicką w stronę Witomina) – nie będzie możliwości przejazdu w relacji: Witomino – Redłowo/Mały Kack i Redłowo/Mały Kack – Witomino. Na czas wprowadzanych zmian (tj. około czterech godzin), kierowców prosimy o jazdę w ww. relacjach przy wykorzystaniu tras alternatywnych, a więc:
-ul. Rolniczą, Kielecką, Drogą Gdyńską/al. Zwycięstwa
albo:
-ul. Chwarznieńską, Obwodnicą Trójmiasta, ul. Chwaszczyńską i Wielkopolską.
Kibiców zamierzających dotrzeć na mecz własnymi samochodami prosimy o korzystanie z miejsc parkingowych w strefie przeznaczonej do pozostawienia pojazdówna zamkniętej ul. Małokackiej.
Dotarcie samochodem do ww. odcinka drogi będzie możliwe wyłącznie od strony Witomina (jadąc ulicą Rolniczą lub Chwarznieńską lub Wielkokacką aż do skrzyżowania z ulicą Małokacką i dalej, tą ostatnią, w stronę Redłowa). Nie będzie jednak możliwości przejazdu od strony Witomina w bezpośrednie sąsiedztwo Stadionu, tj. na ulicę Olimpijską i Stryjską.

Po zakończonym meczu wyjazd z rejonu tymczasowo zamkniętej ul. Małokackiej możliwy będzie wyłącznie w stronę skrzyżowania ulic: Małokackiej, Rolniczej, Chwarznieńskiej i Wielkokackiej.
Ruch pojazdów bez ograniczeń na ulicach: Małokackiej, Stryjskiej, Olimpijskiej, Sportowej i Wileńskiej zostanie przywrócony w ciągu około pół godziny po skończonym meczu.
Jednocześnie ze względu na wymogi bezpieczeństwa i porządku publicznego, wszystkich uczestników imprezy na stadionie prosimy o stosowanie się do wskazań biorących udział w zabezpieczeniu imprezy funkcjonariuszy Policji, strażników Straży Miejskiej oraz służb informacyjnych organizatorów.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze:

Close Menu