Fragment ul. Unruga z nową nawierzchnią

Ul. Unruga przed i po remoncie

Zakończył się remont kolejnego fragmentu ul. Unruga. Nowa nawierzchnia o długości ok. 130 metrów pojawiła się przy skrzyżowaniu z ul. Cechową. To dobre informacje dla mieszkańców północnych dzielnic Gdyni, którzy codziennie podróżują tą ulicą z domu do pracy lub szkoły.

– Kierowcy oraz pasażerowie komunikacji zbiorowej mogą już korzystać z nowej, bezpiecznej i równej nawierzchni. Wpłynie to na poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy na tym odcinku. To kolejny fragment ul. Unruga, gdzie wymieniliśmy nawierzchnię  – mówi Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju.

Naprawy nawierzchni są przeprowadzane tam, gdzie obserwowana jest największa liczba ubytków. Reagujemy również na sygnały mieszkańców. W grudniu minionego roku prace na ul. Unruga wykonywaliśmy również na odcinku od skrzyżowania z ul. Aluminiową do łącznika z ul. Rtęciową, na długości ok. 400 m. W styczniu tego roku nowa nawierzchnia na długości ok. 250 metrów pojawiła się również na odcinku od łącznicy z ul. Rtęciową, w kierunku Obłuża.

W ramach ostatnio wykonanych prac na ul. Unruga, wykonawca usunął zniszczoną warstwę nawierzchni, następnie położył nową. Prace zostały zrealizowane w ramach utrzymania dróg w Gdyni.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze: