Miejsca postojowe i nowy chodnik na ul. PCK w Gdyni

Trwają prace przy ul. PCK w Gdyni

Rozpoczął się remont nawierzchni miejsc postojowych i chodnika w ciągu ul. PCK w Gdyni. Prace realizuje Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni ze środków Rady Dzielnicy Witomino.

– Po remoncie mieszkańcy zyskają równy i estetyczny chodnik oraz nową nawierzchnię miejsc postojowych. Prace są wykonywane w ramach zadań inwestycyjno-remontowych Rady Dzielnicy Witomino ze środków otrzymanych od gminy w tej kadencji – mówi Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju

– Roboty polegać będą na rozbiórce istniejących nawierzchni, wykonaniu podbudowy i ułożeniu nowej nawierzchni z kostki betonowej. Prace już się rozpoczęły i powinny zakończyć się w drugiej połowie lipca – mówi Michał Felon, dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni.

Inwestycję – jako jedną z najważniejszych do realizacji w dzielnicowej przestrzeni – wskazali sami mieszkańcy. Jej koszt to około 280 tys. złotych.

Inne prace zrealizowane w ostatnim czasie ze środków Rad Dzielnic to między innymi remont nawierzchni placu postojowego przy ul. Godebskiego, wymiana nawierzchni na ul. Granatowej czy remont części chodnika na ul. Błękitnej. Aktualnie trwają również prace nad wymianą nawierzchni na ul. Nagietkowej.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze: