Na ul. Morskiej trwa pozimowa naprawa ubytków

Znaki informujące o remoncie, w tle ul. Morska // fot. ZDiZ

Zgodnie z zapowiedzią na ul. Morskiej trwa pozimowy remont nawierzchni. Od środy 17 marca drogowcy prowadzą roboty na jezdni w kierunku Centrum na odcinku od ul. Działdowskiej do ul. Surmana. Dziś po południu zakończą prace na ostatnim fragmencie ulicy.

– Po każdym sezonie zimowym podejmujemy działania związane z naprawą nawierzchni dróg. Pojawienie się kolejnych ubytków jest nieuniknione,  dlatego co roku mamy zabezpieczony budżet na tego typu naprawy. Tegoroczna zima spowodowała o wiele większą skalę zniszczeń niż w latach poprzednich – wyjaśnia Bogusław Moniuszko, kierownik Działu Dróg w gdyńskim Zarządzie Dróg i Zieleni.

Działania polegające na likwidowaniu ubytków drogowych trwają już od kilku tygodniu. Zarząd Dróg i Zieleni zlecił wykonanie najpilniejszych prac w wielu gdyńskich dzielnicach m.in. w Chyloni, Pustkach  Ciskowskich- Demptowie, Grabówku, Obłużu, Witominie, Redłowie, Orłowie oraz Śródmieściu. Jednak prowadzenie robót zależne jest od warunków pogodowych i sprzyjających temperatur.

Przypominamy, że gdyński ZDiZ przyjmuje zgłoszenia mieszkańców w sprawie napraw nawierzchni. Każdy może skierować zgłoszenie przez:

  • formularz kontaktowy na www.zdiz.gdynia.pl/kontakt
  • e-mailowo: sekretariat@zdiz.gdynia.pl
  • telefonicznie: 58 761 20 00, 58 761 20 01

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze:

Close Menu