Nowa nawierzchnia na ul. Nagietkowej

Mieszkańcy Dąbrowy mogą już korzystać z równej i bezpiecznej nawierzchni na ulicy Nagietkowej. Prace zostały przeprowadzone na dwóch odcinkach ulicy i zrealizował je Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni ze środków Rady Dzielnicy Dąbrowa. Dodatkowo, odnowiony został fragment nawierzchni przy skrzyżowaniu ul. Nagietkowej i ul. Perzowej.

– Wymiana nawierzchni bitumicznej na ul. Nagietkowej została przeprowadzona w ramach dwóch zadań. To fragmenty jezdni, na których remoncie najbardziej zależało mieszkańcom. Prace na obu odcinkach już się zakończyły, więc kierowcy mogą już korzystać z nowej nawierzchni – mówi Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju.

Inwestycja została zrealizowana ze środków Rady Dzielnicy Dąbrowa w ramach zadań inwestycyjno-remontowych, otrzymanych od gminy w tej kadencji.

– W ramach pierwszego zadania zrealizowany został remont nawierzchni ul. Nagietkowej od ul. Miętowej do ronda przy połączeniu z ul. Perzową. Drugie zadania zakładało nową nawierzchnię na odcinku od ronda do wjazdu do szkoły podstawowej wraz z placem postojowym – mówi Michał Felon, dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni.

Remont objął również fragment ul. Nagietkowej przy połączeniu z ul. Perzową w okolicy ronda. Te prace wykonał ZDiZ w ramach prac utrzymaniowych.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Najnowsze: