Nowe ławki w ramach Budżetu Obywatelskiego i w dzielnicach Gdyni

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni czeka na oferty firm, które zajmą się dostarczeniem ławek parkowych na terenie Gdyni

Do czwartku Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni czeka na oferty firm, które zajmą się dostarczeniem ławek parkowych na terenie Gdyni. Zadania będą realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego oraz w ramach środków Rad Dzielnic.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa:

  • 4 szt. ławek z oparciem typu betonowo-drewniane
  • 45 szt. ławek z oparciem typu metalowo–drewnianego,
  • 25 szt. ławek z oparciem typu stalowo-drewniane z podłokietnikami,
  • 100 szt. ławek z oparciem typu betonowo–drewniane do posadowienia lub zakotwienia, w tym 67 szt. ławek typu betonowo–drewnianych i 33 szt. typu betonowo-drewniane przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych,
  • 3 szt. zestawów piknikowych (stół + 2 ławki bez podłokietników).

– Nowe elementy małej architektury pojawią się na terenie gdyńskich dzielnic. Wykonawca będzie miał za zadanie dostarczyć ławki, o których ustawienie wnioskowały Rady Dzielnic w ramach zadań inwestycyjno-remontowych. Nowe ławki pojawią się na terenie dzielnicy Wielki Kack, Orłowo, Dąbrowa, Wzgórze Św. Maksymiliana czy na Karwinach – mówi Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju.

Ławki pojawią się również na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni.

– W ramach zadania z Budżetu Obywatelskiego na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni, na odcinku między plażą miejską a aleją Piłsudskiego ustawimy 100 ławek. Elementy małej architektury w ramach zwycięskich projektów z BO pojawią się również na u. Lipowej i na ul. Szefki – mówi Michał Guć, wiceprezydent Gdyni ds. innowacji.

Otwarcie ofert zaplanowano na 27 października. Wyłoniony wkonawca będzie miał na wykonanie zadania 35 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze: