Pozostałe aktualności
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona główna Aktualnośći drogowe

Gdynia wymienia parkomaty. Na początek jest to 7 nowych urządzeń m.in. na skwerze Kościuszki i na parkingu pod Muzeum Miasta Gdyni. Jeszcze w tym tygodniu pojawi się 30 nowych parkomatów. W kolejnych tygodniach automatów będzie przybywać, tak, by wszystkie, a jest ich na terenie miasta blisko 200, zostały wymienione do końca sierpnia.

Więcej…

Jakub Furkal przejął pałeczkę w rowerowej sztafecie, której celem jest wcielanie w życie hasła „Gdynia rowerem” i został powołany na pełnomocnika prezydenta miasta Gdyni ds. komunikacji rowerowej. W pełnieniu tej funkcji zastąpił Zygmunta Zmudę Trzebiatowskiego.

Więcej…

W maju sporo się działo w mobilnym świecie. Za nami European Cycling Challenge, podczas którego Gdynia wykręciła 48 tysięcy kilometrów, „Rowerowy Maj”, a także trwające nadal „Odprowadzam sam” i „Do pracy jadę rowerem”.

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni informuje, że w lipcu, w ramach modernizacji Strefy Płatnego Parkowania, planowane jest wprowadzenie w parkomatach płatności bezgotówkowych z użyciem powszechnie stosowanych bankowych kart płatniczych. Ta nowa funkcja zastąpi dotychczasowe płatności kartą strefową. W związku z tym płatności z użyciem kart strefowych będą mogły być realizowane tylko do 30 czerwca. Z upływem tej daty karty te stracą ważność.

Więcej…

Już niedługo na terenie Gdyni zostaną postawione nowoczesne i bardzo funkcjonalne parkometry pozwalające na płatność kartą czy zakup biletów elektronicznych. W przetargu dotyczącym modernizacji i serwisowania wyposażenia strefy płatnego parkowania na terenie Gdyni została wybrana oferta firmy Parkeon z siedzibą w Kiel. Dzięki temu w parkometrach pojawią się zupełnie nowe funkcjonalności. Jak dotychczas, będzie można płacić bilonem, ale zostanie również wprowadzona płatność kartą oraz możliwość zakupy biletu elektronicznego.

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, iż w związku z centralizacją rozliczeń podatku VAT, począwszy od dnia 1 stycznia 2017r. wszystkie faktury wystawiane w ramach zawartych z tut. ZDiZ umów (zleceń) za roboty budowlane, dostawy i usługi (również te, wykonane do końca 2016 roku, a fakturowane w 2017r.) winny być wystawiane w następujący sposób:

Więcej…

<- Powrót