Remont nawierzchni ul. Płk. Dąbka

kolaż zdjęć przedstawiający zniszczoną nawierzchnię oraz mapę z zaznaczonym fragmentem do remontu

W najbliższych dniach rozpocznie się remont nawierzchni ul. Płk. Dąbka na fragmencie od ul. Belwederskiej do numeru 60. Nawierzchnia na tym odcinku będzie wymieniana odcinkowo. Prace będą wiązać się ze zmianami w organizacji ruchu – remontowany odcinek zostanie zamknięty dla ruchu.

Wymiana nawierzchni na ul. Płk. Dąbka rozpocznie się 29 kwietnia i potrwa do 1 maja. Remont obejmie fragment od ul. Belwederskiej do ul. Płk. Dąbka 60. Prace drogowe celowo zaplanowane zostały w dniach, w których część mieszkańców nie będzie zmierzać do pracy/szkoły z uwagi na przedłużony weekend majowy, celem jest zminimalizowanie ew. utrudnień.

Remont tego odcinka drogi jest konieczny z uwagi na liczne ubytki i wzmożony ruch wynikający z objazdu trwającej przebudowy ul. Unruga. Po remoncie, jazda na tym fragmencie będzie zdecydowanie bardziej komfortowa i bezpieczna.

Na czas prac wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu, remontowany fragment ul. Płk. Dąbka zostanie zamknięty dla ruchu, objazd będzie odbywał się ul. Żółkiewskiego. Prace zostaną wykonane możliwie jak najszybciej.

mapa/schemat z zaznaczonym fragmentem do remontu
źródło: OpenStreetMap

Prosimy wszystkich uczestników ruchu o ostrożność oraz o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu. Roboty są realizowane przez Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni w ramach prac utrzymaniowych.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Najnowsze: