Rowerowa ekipa ZDiZ nie zwalnia tempa

Rowerowa ekipa ZDiZ // fot. ZDiZ

Ponad 20 pracowników ZDiZ zgłosiło się do wielkiej rowerowej rywalizacji w ramach konkursu „Do pracy jadę rowerem”. To już 9. edycja tego konkursu. Cieszy się on dużą popularnością wśród tych pracowników gdyńskich firm, którzy wykorzystują rower do codziennego transportu.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, przede wszystkim ze względu na panującą pandemię i związane z nią ograniczenia w przemieszczaniu się. Jednak co tydzień następuje stopniowe odmrażanie gospodarki i luzowanie obostrzeń. Dzięki temu można było powrócić do aktywności na świeżym powietrzu i tym samym rowerowej rywalizacji. Na stronie konkursu można codziennie śledzić statystyki, które pokazują zaangażowanie zgłoszonych firm i ich pracowników.

Z przyjemnością można zaobserwować wyniki drużyny ZDiZ, która zajmuje miejsce w top 10 firm! Warto pokreślić, że to niełatwe zadanie, bo rywalami są potężne przedsiębiorstwa stoczniowe, a nawet jednostka wojskowa. Nie składamy jednak rękawic i dalej kręcimy kilometry! Zdrową zachętą są przepyszne śniadania dla rowerowych śmiałków.

Rowerowe śniadania w ramach akcji "Do pracy jadę rowerem"

Nadal można dołączyć do rowerowej rywalizacji i otrzymywać śniadania fit. Pamiętajmy, że to nie kilometry, a regularne przejazdy są w tej akcji najważniejsze. To dzięki nim otrzymujecie śniadania i cenne nagrody – podkreśla Jakub Furkal, koordynator akcji.

Na koniec kilka imponujących statystyk ekipy ZDiZ wg liczby przejechanych kilometrów.
Uwaga: Dane pochodzą z ubiegłego tygodnia:

  1. Robert Muszyński – 946 km
  2. Adam Lesiński – 813 km
  3. Bogusław Moniuszko – 508 km
  4. Jakub Furkal – 235 km
  5. Sylwin Pawelczyk – 138 km
  6. Małgorzata Łacheta – 118 km
  7. Robert Gromala – 95 km
  8. Piotr Makowski – 81 km
  9. Michał Fijałkowski – 80 km
  10. Kasia Fijałkowska – 70 km

Więcej o akcji na https://dopracyjaderowerem.mobilnagdynia.pl/

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze:

Close Menu