Ul. Morska – zmiany w organizacji ruchu

Aktualizacja: W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (opady wieczorem oraz w nocy ze środy na czwartek) tymczasowa organizacja ruchu na ul. Morskiej związana z remontem przejścia podziemnego nie została wprowadzona ⚠ W związku z intensywnymi opadami, niemożliwe było wymalowanie oznakowania poziomego. Wprowadzenie organizacji ruchu zaplanowane jest na czwartek (06.06) na godziny wieczorne. Harmonogram jest uzależniony od warunków atmosferycznych. O ew. zmianach będziemy informować.

6 czerwca rozpocznie się wprowadzanie zmian w organizacji ruchu na ul. Morskiej, związanych z remontem przejścia podziemnego.

Prace będą prowadzone w etapach, aby zminimalizować utrudnienia. Przejazd ul. Morską przez cały okres prac będzie możliwy po dwóch pasach, w obu kierunkach.

Do czasu wprowadzenia organizacji ruchu na czas budowy, wprowadzane będą czasowe wyłączenia pasa ruchu w celu wykonania robót przygotowawczych.

6 czerwca w godzinach wieczornych rozpocznie się wprowadzanie zmian w organizacji ruchu. Zmiany będą wprowadzane etapami. Docelowo, na wysokości remontowanego przejścia wprowadzone zostanie zwężenie z 3 do 2 pasów ruchu w kierunku centrum. Sugerowany objazd odbywać się będzie ul. Warszawską.

Jadąc w drugim kierunku, od strony centrum, w dalszym ciągu dostępne będą dwa pasy ruchu, ale zostaną one przesunięte – w rejonie przejścia podziemnego prowadzone będą już prace budowlane i konieczne będzie przesunięcie ruchu na fragmencie ul. Morskiej.

Na czas prac, przejście podziemne będzie dostępne dla ruchu pieszego, zwężone zostanie jedynie wejście do przejścia podziemnego od strony dworca.

Termin zakończenia tego etapu i rozpoczęcia kolejnych może być zmieniany, w zależności od zakresu robót. Będziemy informować o zmianach w osobnych komunikatach.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Najnowsze: