Ul. Płk. Dąbka z nową nawierzchnią

widok na wyremontowaną nawierzchnię, w tle zaparkowane pojazdy

W trakcie długiego weekendu majowego zakończony został odcinkowy remont nawierzchni ul. Płk. Dąbka. Prace objęły fragment od ul. Belwederskiej do numeru 60.

W dniach od 29 kwietnia do 1 maja na zlecenie Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni realizowane były prace drogowe na ul. płk. Stanisława Dąbka. Remont nawierzchni objął fragment od ul. Belwederskiej do ul. Płk. Dąbka 60, prace wykonano odcinkowo na powierzchni około 1250 m2.

Roboty drogowe celowo zaplanowane zostały w dniach, w których część mieszkańców nie zmierzało do pracy/szkoły z uwagi na przedłużony weekend majowy, celem było zminimalizowanie ew. utrudnień. Na czas prac, remontowany fragment drogi był zamknięty dla ruchu. Obecnie w miejscu robót nie występują już zmiany w organizacji ruchu.

Remont tego odcinka drogi był konieczny z uwagi na liczne ubytki i wzmożony ruch wynikający z objazdu trwającej przebudowy ul. Unruga. Po remoncie, jazda na tym fragmencie jest zdecydowanie bardziej komfortowa i bezpieczna. Roboty były realizowane przez Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni w ramach prac utrzymaniowych.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Najnowsze: