Ul. Wielkopolska – zmiana organizacji ruchu

W dniu 26.05.2023 r. (piątek) od wczesnych godzin porannych wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w ciągu ul. Wielkopolskiej w obrębie skrzyżowania z ul. Parkową w Gdyni, polegającą na całkowitym zamknięciu środka ul. Wielkopolskiej. Ruch w stronę Centrum odbywać się będzie jednym (skrajnym lewym) pasem ruchu, a ruch na łącznicę (dojazd do stacji Orlen, ul. Spokojnej, dealera Fiat i ul. Parkowej) odbywać się będzie jednym (skrajnym prawym) pasem ruchu.

Powyższa tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie ok 3 tygodni. Związana jest ona z wykonywaniem robót drogowych.

W dniu 26.05.2023 r. (piątek) od godzin okołopołudniowych wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w ciągu ul. Wielkopolskiej od skrzyżowania z ul. Racławicką (kier. Obwodnica) w Gdyni, polegającą na całkowitym zamknięciu prawego pasa ul. Wielkopolskiej. Ruch w stronę Obwodnicy odbywać się będzie jednym (skrajnym lewym) pasem ruchu. Wjazd na stację AMIC oraz dojazd do osiedla AZYMUT odbywać się będzie poprzez wybudowaną łącznicę od strony ul. Racławickiej.

Powyższa tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie ok 4 tygodni. Związana jest ona z wykonywaniem robót drogowych.

Roboty wykonywane są w ramach „Utworzenie węzła integracyjnego transportu publicznego przy przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej – Gdynia Karwiny” – faza 1.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Najnowsze: