Weekendowe utrudnienia na węźle Gdynia Wielki Kack na Obwodnicy Trójmiasta

W związku z kolejnym etapem prac przy wykonywaniu nawierzchni bitumicznych na węźle zespolonym Gdynia Wielki Kack na Obwodnicy Trójmiasta związanych z budową drogi ekspresowej S6 zostaną wprowadzone zmiany w tymczasowej organizacji ruchu ok. godz. 21:00 w piątek tj. 09.09.2022 r:

  • jezdnia w stronę Gdyni Chyloni (Szczecina) zostanie zwężona do jednego pasa ruchu, przy czym w kier. Gdańska (Łodzi) zostaną utrzymane dwa pasy ruchu;
  • na w. Gdynia Wielki Kack: zostaną otwarte łącznice z centrum Gdyni do Gdańska oraz z Gdańska do Chwaszczyna; zostanie zamknięta łącznica z Chwaszczyna do Gdańska oraz zostanie utrzymane zamknięcie łącznicy od Chwaszczyna do Gdyni Chyloni (Szczecina);
  • na węźle Nowowiczlińska: zostaną otwarte łącznice z Gdyni Chyloni na Nowowiczlińską oraz z Nowowiczlińskiej do Gdańska; zamknięte łącznice z Gdańska na Nowowiczlińską oraz z Nowowiczlińskiej do Gdyni Chyloni.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała przez weekend do ok. godz. 05:00 w poniedziałek (12.09.2022 r.).

Prosimy kierowców o ostrożność oraz o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu. Inwestycja jest nadzorowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze: