Zespół LIZUD powiększył się o kolejnych pracowników

Kierowca //pixabay.com

Strategiczny projekt LIZUD obejmuje m.in. działania skoncentrowane na zakupie specjalnego sprzętu czy wyposażeniu baz. Jednak zadania z zakresu całorocznego utrzymania dróg będą wykonywać nie tylko maszyny, pojazdy czy nowoczesny system. To przede wszystkim nowi pracownicy będą odpowiedzialni za zarządzenie, transport czy logistykę.

Dlatego też tak ważnym elementem LIZUDu jest rekrutacja nowych pracowników. Przypomnijmy, że od wielu miesięcy referat kadr aktywnie rekrutuje kandydatów na różnorodne stanowiska. Wczoraj do zespołu LIZUD dołączyło siedmiu nowych pracowników. Są między nimi: dyspozytorzy, kierowcy oraz kierownik bazy.

– Po obowiązkowych szkoleniach z zakresu BHP, RODO oraz zasad użytkowania systemów informatycznych. Nowa załoga rozpocznie pracę w tymczasowej siedzibie LIZUD.  W biurach, zlokalizowanych na parterze oraz 5. piętrze w Domu Rzemiosła przy ul. 10 Lutego, gdzie funkcjonujemy od początku maja. Jesteśmy w pełni gotowi na przyjęcie świeżo zatrudnionych pracowników. Wszystkie stanowiska pracy są wyposażone w niezbędny sprzęt – mówi Krzysztof Padykuła, kierownik Działu LIZUD.

Nowym pracownikom życzymy powodzenia i zapału do pracy!

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze:

Close Menu