Zmiana organizacji ruchu w związku z meczem Arka Gdynia – Lech Poznań

17 sierpnia br., w związku z meczem Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia a Lechem Poznań,  nastąpi zmiana w organizacji ruchu w rejonie stadionu przy ul. Olimpijskiej:

  • około godz. 14:30 zostanie wyłączona z ruchu strefa obejmująca ulice Olimpijską, fragment Sportowej (od skrzyżowania z ul. Górskiego w stronę ul. Olimpijskiej) i Wileńskiej (od zjazdu na parking przy Hali Gdynia Arena w kierunku ul. Olimpijskiej) – w strefie tej obowiązywać będzie ruch pieszy;
  • około godz. 15:30 zostanie zamknięty przejazd ciągiem ulic Stryjska – Małokacka pomiędzy ulicami Halicką i Konwaliową (z dojazdem do stacji Paliw pod Żaglami od strony Witomina).

Objazd tej trasy możliwy jest ciągami ulic:

  • Rolnicza, Kielecka, Droga Gdyńska / al. Zwycięstwa
    lub
  • Chwarznieńska, Obwodnica Trójmiasta, Chwaszczyńska, Wielkopolska.

Drodzy kibice, jeżeli planujecie dotrzeć na mecz własnymi środkami transportu, to prosimy o korzystanie z miejsc parkingowych zlokalizowanych na zamkniętej dla przejazdu ul. Małokackiej (wjazd i wyjazd od strony Witomina).

Ok. godz. 20:00 zostanie przywrócony ruch pojazdów bez ograniczeń na ulicach: Małokackiej, Stryjskiej, Olimpijskiej, Sportowej i Wileńskiej.

Ze względu na wymogi bezpieczeństwa i porządku publicznego wszystkich kibiców prosimy o stosowanie się do wskazań funkcjonariuszy Policji, strażników Straży Miejskiej oraz służb informacyjnych organizatora, które zabezpieczają to wydarzenia.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze:

Close Menu