Zmiany w organizacji ruchu związane z budową drogi ekspresowej S6 Trasy Kaszubskiej AKTUALIZACJA

AKTUALIZACJA

Jak informuje GDDKiA Oddział w Gdańsku: Dziś (06.09.2022 r.) w godzinach wieczornych zostaną przywrócone po dwa pasy ruchu w każdym kierunku na obwodnicy Trójmiasta, w okolicy węzła Gdynia Wielki Kack. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do godzin wieczornych do 9.09.2022 r.

***

Jak informuje GDDKiA Oddział w Gdańsku: w związku z pracami budowlanymi i wykonywaniem warstw bitumicznych nawierzchni drogi ekspresowej S6 na węźle Gdynia Wielki Kack nastąpią zmiany w tymczasowej organizacji ruchu w dniach od północy z 04/05.09. 2022 r. (poniedziałek) do północy z 09/10.09.2022 r. (piątek).

– jezdnia prowadząca w kierunku Gdańska (Łodzi) zostanie zwężona do jednego pasa ruchu na długości ok. 1 km;
– ruch na jezdni w stronę Gdyni Chyloni (Szczecina) zostanie przełożony na jezdnię główną (na wprost) i będzie odbywał się dwoma pasami ruchu;
– zostaną uruchomione dwie nowe, docelowe łącznice: dla relacji z Gdyni Chyloni (Szczecina) do Gdyni Centrum oraz z Gdańska (Łodzi) do Chwaszczyna.

Prosimy kierowców o ostrożność oraz o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu. Inwestycja jest nadzorowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze: