27.06_Gran Fondo Gdynia 2021-zmiany w organizacji ruchu- aktualizacja: zmiana trasy

W dniu 27.06.2021r. na terenie Gdyni oraz powiatu wejherowskiego odbędzie się wyścig kolarski Gran Fondo Gdynia 2021.

Na terenie Gdyni zawody przebiegać będą następującą trasą: start ul. Olimpijska
– ul. Sportowa- ul. Łużycka- ul. Stryjska (jeden pas ruchu)- ul. Małokacka (jeden pas ruchu)-
ul. Chwarznieńska (jeden pas ruchu)- ul. Wiczlińska- ul. Marszewska (w kierunku do Koleczkowa)-  powrót na terenie Gdyni będzie prowadzony ulicami: Marszewską (od Koleczkowa)- Wiczlińską- Chwarznieńską- Małokacką z metą na ul. Olimpijskiej.

Na terenie powiatu wejherowskiego trasa przebiegać będzie następująco:  ul. Chylońska (Koleczkowo)- DW 218 przez Bojano- ul. Dębowa (Karczemki)- ul. Oliwska (Kielno, Bożanka)- ul. Gdańska (Kamień)- DW 224 ul. Wejherowska (Szemud)- DW 224 ul. Pomorska (Przetoczyno), (Sopieszyno)- DW 218 przez Nowy Dwór Wejherowski- ul. Gdańska (Bieszkowice)- ul. Wejherowska (Koleczkowo) i z powrotem do Gdyni przez ul. Chylońską w Koleczkowie w kierunku ul. Marszewskiej.

Ruch drogowy na gdyńskim odcinku trasy zostanie wstrzymany o godzinie 6:30. Zawody zakończą się o godzinie 13:00. Ruch na trasie zawodów będzie sukcesywnie przywracany po przejeździe ostatniego zawodnika.

W związku z przygotowaniem infrastruktury startu i mety ul. Olimpijska zostanie zamknięta dla ruchu już dnia 26.06.

Informacje szczegółowe:

Witomino

W czasie zawodów do i z  Witomina Leśniczówki będzie można dojechać ul. Małokacką do Małego Kacka (ul. Halicka) i Redłowa (al. Zwycięstwa po godz. 7:30). Ruch na odcinkach ul. Małokackiej będzie prowadzony wahadłowo.  Ruch na ul. Chwarznieńskiej będzie prowadzony w kierunku do ul. Rolniczej (możliwy tylko wyjazd z rejonu ulic Sosnowej, Uczniowskiej
i Widnej).

Chwarzno Wiczlino

W czasie zawodów z rejonu ulic Okrężnej, Apollina, Amona, Dulina oraz Żaglowej i Fregatowej będzie można tylko wyjechać jednym pasem ul. Chwarznieńskiej (jeden kierunek ruchu) do Witomina (ul. Rolnicza). Węzeł Obwodnicy Trójmiasta z ul. Chwarznieńską będzie zamknięty. Z rejonu ulic Zaruskiego,  Staniszewskiego, Bryla będzie można wyjechać i wrócić jednym pasem ruchu ul. Chwarznieńskiej (ruch wahadłowy) do ul. Wiczlińskiej i dalej w kierunku Dąbrowy. Wyjazd z rejonu położonego na południe od ul. Wiczlińskiej (rejon ulic Pelczara, Jana Kazimierza, Kormorana) możliwy będzie w kierunku ul. Wyszyńskiego lub poprzecznie do trasy zawodów w rejon ul. Fregatowej i dalej ul. Chwarznieńską do ul. Rolniczej na Witominie.

Mały Kack 

W godz. 6:30- 7:30 odcinkiem  ul. Stryjskiej  pomiędzy ul. Halicką a al. Zwycięstwa będzie można poruszać się jedynie w kierunku al. Zwycięstwa. Ulice Łużycka i Sportowa będą zamknięte  dla ruchu w godzinach 6:30-7:30.

Trasa zawodów będzie dozorowana przez pracowników służby porządkowej.

Informacje o zawodach dostępne są na stronie https://www.gfseries.pl/pl.

gfseries.pl/pl.

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze: