Gdynia zamknęła molo w Orłowie

Molo w Orłowie będzie zamknięte do odwołania // gdynia.pl

Od czwartku 26 marca br. orłowskie molo będzie niedostępne dla spacerowiczów do odwołania. To decyzja Prezydenta Miasta Gdyni. Z samego rana patrol techniczny gdyńskiego Zarządu Dróg i Zieleni zainstalował bariery, które uniemożliwiają wejście na molo.

– Codziennie obserwujemy uważnie rozwój wydarzeń i na bieżąco dostosowujemy się do zmieniających się rozporządzeń. Wiosenna aura skłania do nadmorskich spacerów, ale w obecnej sytuacji, zgodnie z ogólnopolską kampanią #zostanwdomu, apelujemy do mieszkańców o ograniczenie ich aktywności do minimum.  Liczymy, że gdynianie wykażą się rozwagą i będą nadal stosować się do obowiązujących ograniczeń, abyśmy wkrótce mogli ponownie korzystać ze wszystkich gdyńskich miejsc sportu i rekreacji – apeluje Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju.

Przypomnijmy, że Gdynia zamknęła już wszystkie zewnętrzne place zabaw i siłownie na świeżym powietrzu. Zamknięte też pozostają wszystkie gdyńskie ogólnodostępne obiekty sportowe. Zabezpieczono też przyciski przy przejściach dla pieszych, a w Strefie Płatnego Parkowania nie są pobierane opłaty za postój.

 

Podziel się z innymi tą wiadomością:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Najnowsze:

Close Menu