Pozostałe aktualności
Dodaj Serwis do UlubionychUstaw jako stronę startową

Menu witryny

Polecane strony

Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

Portal TRISTAR
gdynia_mobilna

Biuletyn Informacji Publicznej ZDiZ w Gdyni

elektroniczna platforma usług administracji publicznej

um_logo

Serwis internetowy Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni

Projekty unijne

Pieszy Autobus

civitas_logo

ENTER.HUB

konkurs2015rower

Flow_logo

FT_RGB

Strona główna Aktualnośći drogowe

Już niedługo na terenie Gdyni zostaną postawione nowoczesne i bardzo funkcjonalne parkometry pozwalające na płatność kartą czy zakup biletów elektronicznych. W przetargu dotyczącym modernizacji i serwisowania wyposażenia strefy płatnego parkowania na terenie Gdyni została wybrana oferta firmy Parkeon z siedzibą w Kiel. Dzięki temu w parkometrach pojawią się zupełnie nowe funkcjonalności. Jak dotychczas, będzie można płacić bilonem, ale zostanie również wprowadzona płatność kartą oraz możliwość zakupy biletu elektronicznego.

Więcej…

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, iż od dnia 16 stycznia 2017 r. zmianie ulegają godziny pracy Biura Obsługi Klienta oraz Kas Strefy Płatnego Parkowania w Gdyni. Nowe godziny pracy: poniedziałek 10:00 – 18:00, od wtorku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00. Numery telefonów pod, którymi można uzyskać informacje oraz zgłosić awarię automatów parkingowych pozostają bez zmian tj.: 58 764 40 21 – 22.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, iż w związku z centralizacją rozliczeń podatku VAT, począwszy od dnia 1 stycznia 2017r. wszystkie faktury wystawiane w ramach zawartych z tut. ZDiZ umów (zleceń) za roboty budowlane, dostawy i usługi (również te, wykonane do końca 2016 roku, a fakturowane w 2017r.) winny być wystawiane w następujący sposób:

Więcej…

<- Powrót